Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.

Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.

Une table en chêne sculpté à tiroirs en rallonges.
Dim. Ø: 117 cm
SKU: 1012190246.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #246
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #363

    Vier borden, waarvan drie borden van Brussels of Parijs’ porselein en een Engels.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine de Bruxelles, France et Anglais.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #691
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #131

    Een vaas van Venetiaans glas met een handgeschilderd en geëmailleerd jachttafereel.

    Un vase en verre de Venise, scène de chasse peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #525
    Lanco

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #752
    Anton Heyboer

    “Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #311

    Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.

    Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #141

    Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.

    Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #223

    “Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.

    ”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #666

    Een paar beige langgerekte struisvogellederen stoelen.

    Une paire de chaises longues en cuir d’autruche beige.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Een lot van drie oude vilten hoeden.

    Un lot de 3 chapeaux en feutre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #232
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Havenzicht te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue portuaire, Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #16

    Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.

    Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.
    No longer available
    Dim. 193,37 g
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More