#40Een 18 kt geelgouden broche.
#547KarlsbaderEen paar porseleinen schotels, verguld met romantisch tafereel. Onderaan gemerkt.
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#463Devos“Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#111“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
"Big Windy Day." A bronze sculpted figurine of a harem dancer with a flared skirt. By Nam Greb - Franz Xavier Bergman.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#181Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#59‘Naakte dame in rust’, olieverf op karton, niet gesigneerd.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 25 / 50