#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#39Een ingelijste Griekse reisicoon met voorstelling van de H. Atanasios. XIXde eeuw. Slijtage.
A framed Greek travel icon depicting St. Athanasius. 19th century. Wear.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#123“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
A set of 4 Chinese bowls with a floral decoration and inscriptions, marked on the bottom.No longer availableDim. h 6 x Ø 8 cmEstimate: € 25 / 50