#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#199Juliette PintelonPeriod: °1897“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#579Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#453FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
"Blood donor". Lithograph on paper, signed and numbered 40/50. Dated 1988. Label on the reverse with inscription.No longer availableDim. 65 x 85cmEstimate: € 120 / 180 -
#205Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#349Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80 / 120