#346Een staander van plexi en metaal.
#341Een eenvoudige houten schildersezel.
Chevalet de peintre en bois.No longer availableEstimate: € 980 / 120 -
#755Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#791Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#452“Compositie”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd. Achteraan toegeschreven aan Schreyer.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Monogrammée. Attribution à Schreyer au verso.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Een map met diverse gravures, tekeningen, affiches, etc. met betrekking tot militaria, veldslagen, alsook oorkondes, oorlogskranten, enz.
Farde contenant des gravures, dessins, affiches etc. concernant la guerre, ainsi que des journaux de la guerre, des chartes etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#667De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
#688Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#441Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
Tambour militaire belge renforcé de laiton. Modèle 1886.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#280Omega Genève AutomaticEen roestvrij stalen herenhorloge zonder polsband.
#795Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.
Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 80 / 120