Other lots in this auction
-
#12
Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#709
“Personages aan de Mogulhofhouding. Gouache op zijde.
“Personnages à la cour du Mogul”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 110x 81 cmEstimate: € 100/120 -
#596
Een compleet uniform van de artillerie van de Belgische burgerwacht, model 1899. Op mannequin.
Uniforme complet de l’artillerie de la garde civique belge, modèle 1899. Sur mannequin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#817
Een lot van zes gevulde Chromo-albums en een groot deel losse chromo’s. Artis, Liebig & ‘s Lands Glorie.
Lot de six albums aux chromos et une grande partie de chromos dépareillés. Artis, Liebig et ‘s Lands Glorie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#48Herford
Een groepje van meerkleurig Duits porselein in de vorm van een koppeltje met bloemenmand. Gemerkt.
Petit couple au panier fleuri en porcelaine polychrome allemande. Avec marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20/25 -
#549
Een Belgische helm model 1914.
Casque belge modèle 1914.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#4
Drie oude Brusselse affiches, waarbij twee uit 1914 naar aanleiding van de Duitse invasie en één met betrekking tot de bevrijding.
Trois affiches bruxelloises dont deux de 1914 suite à l’invasion des Allemands et une concernant la libération.No longer availableDim. 44 x 34; 57 x 68 & 72 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#812L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#222
Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#401
Een handgemaakt beeldje van meerkleurig Muranoglas in de vorm van een haan.
Coq en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/50 -
#813
Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
Un plat et un bol en porcelaine , décor Imari.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#828
Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableEstimate: € 100/120