#158De VianneEen glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.
#275Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 800 / 900 -
#4Een ingekaderde brief, gesigneerd door voormalig Amerikaans president Gerald Ford.
Lettre encadrée signée par l’ancien président américain Gerald Ford.No longer availableDim. 50 x 42 cm (kader)Estimate: € 25 / 35 -
#300Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,44 ct. Et deux rubis d'un poids combiné de + - 1,92 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#456Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
#328Een paar fracties gepetrifieerd hout.
Une paire de fractions de bois pétrifié.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653Een waterjuffer onder glazen stolp.
#135Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een briljant van +- 0,97 ct. Color G. P 2. Met certificaat.
Collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,97 ct. Couleur G. P 2. Avec certificat.No longer availableDim. 4,34 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#337Een barometer van gebeeldhouwd hout.
#484“Paar composities”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan ‘Del Pezzo’.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1,54 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 900