#24
“St. Antonius”. Olieverf op koper. XVIIIe eeuw.
#457
#362
#8Max Verboekel
Twee kristallen vazen, onderaan gemerkt Maastricht.
#193
#489
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#186
#220
#177
#238Sonja Rykiel
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#422
Een lot ivoren miniatuurmeubeltjes. Enkele beschadigingen.
#201Jean Pierre TahanPeriod: 1813 - 1892
Een barmeubeltje van zwartgelakt hout en Boullemarquetterie. Onder het deksel een glazencompartiment en achter het neerklapbaar front een uitneembaar plateau. Gemerkt binnenin. Tijdperk Napoleon III.
Un petit meuble de bar en bois noirci et marqueterie de Boulle. Sous le couvercle se trouve un compartiment à verres et derrière l’abattant se trouve un plateau amovible. Marqué à l’intérieur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 76 x 60 x 43 cmEstimate: € 4500/4800