Other lots in this auction
-
#130
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen van +- 0,25 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with small brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and marquise cut sapphires of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 380/450 -
#671
Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.
A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.No longer availableDim. 41 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#193
Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.
A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#538
Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.
A lot of 12 porcelain plates. Chinese, German & Delft with various sizes, 19th century. Light wear.No longer availableDim. Ø: 19.5-23 cmEstimate: € 50/80 -
#534
Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 275/325 -
#701
Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
A varied collection of stamps and ancient postcards.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#452Shunsai Toshimasa
“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.No longer availableDim. 36x71cmEstimate: € 250/300 -
#38
Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
A statue of Christ of carved boxwood. XIXth century.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40/60 -
#294Pablo Picasso
“Gestileerd gelaat”. Een ets op papier, gesigneerd.
“Stylized face”. An etching on paper, signed.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#357Märklin Set-S HO 2920
Een beginnersdoos als nieuw.
A starter box as new.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#106
Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)No longer availableDim. 105 x 170 x 90 cmEstimate: € 300/400 -
#466
Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140/160