Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#472
“Zeezicht Oostende.” Olieverf op board. Naar P. Permeke.
« Vue de la mer devant Ostende. Huile sur carton. D’après P. Permeke.No longer availableDim. 19 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#1
Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 90/110 -
#364
“Vrouwelijk naakt met windhond”. Een lithografie naar Kyck door Ward.
"Nu féminin avec lévrier". Une lithographie d'après Kyck par Ward.No longer availableDim. 22,5 cm x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#86
Een bijzettafeltje in de stijl van Boulle met één lade en versierd met verguld bronsbeslag.
Guéridon de style Boulle à un tiroir et orné de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 79 x 59 x 44 cmEstimate: € 140/160 -
#92Val Saint-Lambert
Een vaas op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase sur piédouche en cristal taillé, en partie coloré lie de vin dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 65/100 -
#665
Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.
Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/45 -
#634
“Plantjes bij de pompbak”. Een tekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 5-’83.
"Plantes près de la pompe". Un dessin sur papier. Monogrammé et daté 5-'83.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#114
“Portret van Edward VI”. Olieverf op paneel. Te restaureren. Naar de XVIe eeuw.
"Portrait d'Edouard VI". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 500/800 -
#639
“Privilège”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 50 exemplaren buiten de plaat.
"Privilège". Une lithographie. Signée et numérotée sur 50 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 45 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#166
Een eikenhouten garderobe in Régencestijl met drie gemouleerde deuren.
Armoire en chêne de style Régence à trois portes moulurées.No longer availableDim. 199 x 188 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#643
Twee vazen en een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met bloemen en bomen in het decor.
Deux vases et un vase avec couvercle en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de fleurs et d'arbres.No longer availableDim. h: 17 cm - 25 cmEstimate: € 80/120 -
#575
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50/70