#308“Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.
#259Léon Busschots“Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.
"Procession en Campine". Huile sur toile. Signée Busschots Léon. Datée au verso 1974.No longer availableDim. 60 cm x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#475Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
#592Rimowycz“Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte joyeuse de fleurs". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 cm x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#244Leo Spanoghe“Winterzicht met zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'hiver avec soleil". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 63,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#516Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.
#426Louis de PoortereKadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
#324G. De Meyer“Vrouwelijk naakt achter glas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nu féminin derrière une vitre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
#182“Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.
"Eve". Une statuette en bronze. Daté de 1985.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 240 / 300 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#268Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.
Un grand vase en faïence à décor floral.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 100 / 150