Similar lots by type
-
#542“Hong Kong Street.” Foto op plexiglas.
“Hong Kong Street”. Photo sur plexiglas.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 140 / 180 -
#826Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Colonne en bois noirci et doré et plastique.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#695Twee armbanden van koper en been bezet met half edelstenen.
Deux bracelets en cuivre et os avec des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#118Driedelig klokstel van koper in eclectische stijl. Gemerkt AMS.
Garniture de cheminée trois pièces en cuivre. Style éclectique. Marque AMS.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#576Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#495IndiaTwee verschillende halssnoeren van zilver en half edelstenen.
Deux colliers en argent aux pierres précieuses.No longer availableDim. 184,93 gEstimate: € 80 / 120 -
#1106Een metalen wijnrek in de vorm van een obelisk.
Casier à vin en métl en forme d’obélisque.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 80 / 100 -
#35Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#845Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.
Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.No longer availableDim. h: 43 - 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#891“Lezende jonge vrouw”. Een beeld van donkergepatineerd brons in classicistische stijl.
“Jeune femme lisant”. Sculpture en bronze à patine foncé de style classique.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1085Lot kristal, overwegend Val Saint-Lambert: een driedelig toiletstel art deco en drie diverse asbakken.
Lot de cristaux de Val Saint-Lambert et autres dont une garniture de toilette art déco trois pièces et trois cendriers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#433Twee paar kandelaars van verzilverd metaal, waarvan één paar in de vorm van zuiltjes met marmerimitatie en het andere gemonteerd als lampen.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont une paire en forme de colonnettes en imitation de marbre, les deux autres montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#617Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
Bol en porcelaine chinoise bleue et blanche à décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 120 / 150 -
#527Een Russisch kruis van brons met een beeltenis van Christus en de aartsengelen. Kleine beschadiging bovenaan. XIXe eeuw. We voegen er een vierkant reeisicoontje met een beeltenis van Christus aan toe. Resten van email bij de twee.
Croix russe en bronze représentant le Christ et les archanges. Petit dégât à la partie supérieure. XIXe siècle. Nous joignons une petite icône de voyage représentant le Christ. Traces d’émail.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 200 / 240

