Similar lots by type
-
#542
“Hong Kong Street.” Foto op plexiglas.
“Hong Kong Street”. Photo sur plexiglas.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 140/180 -
#826
Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Colonne en bois noirci et doré et plastique.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#699
Serie van 5 ingelijste en ingekleurde gravures met militaire acties van Friedrich der Große.
Suite de 5 gravures encadrées en couleurs, représentant des actions militaires par Friedrich der Große.No longer availableDim. 9 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#596
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een zwaar gebeeldhouwde tweeledige buffetkast met twee deuren onderaan en drie paneeldeurtjes bovenaan in een gebroken front, een verlengbare tafel en een armstoel.
Garniture de salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet sculpté, ouvrant à deux portes vers le bas et à trois portes vers le haut. Fronton brisé, une table à allonges et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#256
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Henri II-stijl, versierd met twee gesculpteerde ruiters in het middelste paneel.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Henri II décoré de deux cavaliers sculptés dans le panneau central.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#376
Een nachtkastje van gefineerd hout met een deurtje, een lade en een marmeren blad.
Tabe de chevet en bois de placage ouvrant à une petite porte, un tiroir et avec une tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#178
Een paar borden van capucineporselein met een famille rosedecor van bloemen en vlinders. Tijdperk Qianlong. Randschilfers.
Assiettes en porcelaine capucine - décor fleuri et papillons. Epoque Qianlong. Des éclats.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 200/300 -
#739
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een interieur. Onderaan gemerkt.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages dans un intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#68
Een krantenstaander van witgepatineerd gietijzer.
Porte journaux en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#880
Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#965
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#471
Een Chinees juwelenkabinetje van hout en koper en versierd met plaquettes van jade.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois et cuivre décoré de plaquettes de jade.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#930
Een kopje met onderbordje van porselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine polychrome à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#555
Een inro doosje gemonteerd als hanger van cloisonné.
Inro monté comme pendentif en cloisonné.No longer availableDim. 6 x 6 cmEstimate: € 80/120