Similar lots by type
-
#530
Acht verschillende dasspelden van verzilverd en verguld metaal waarvan één in originele doos van S.T. Dupont France.
Huit épingles de cravate différentes en métal argenté et doré dont une dans la boîte d’origine de S.T. Dupont France.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#540
Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.
Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 1,26 gEstimate: € 1200/1400 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#823
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#619
Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.
Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 100 x 106 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#445
Twee zetelkleedjes in Vieux-Flandres kant of fanchons. We voegen er een gekloste kraag aan toe.
Deux fanchons en dentelle dite Vieux-Flandres. Nous ajoutons un col en dentelle aux fuseaux.No longer availableDim. 65 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900/1000 -
#535Heraeus Edelmetalle GmbH Hanau
Een serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.
Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.No longer availableDim. 186,65 gEstimate: € 200/300 -
#616
Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.
Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.No longer availableDim. b: 231 cmEstimate: € 240/360 -
#625
Een gynaecologische tafel. Jaren ‘60.
Une table d’examen gynécologique. Années ‘60.No longer availableDim. H: 90 cm B: 120 cmD: 49 cmEstimate: € 100/140 -
#806
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#395
Een zilveren armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en argent serti de rubis ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,43 gEstimate: € 500/600 -
#400
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met fantasiestenen en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de pierres de fantaisie et de deux perles.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 50/100 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamentjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450/550 -
#450
Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.
Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#826
Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Deux chenets style Louis XV en bronze doré.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#812
Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#525F. Z. M. 1955 / 61.
Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.
Paire de lunettes de théâtre en laiton en nâcre. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#820
Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#440
Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.
Grande bordure en dentelle noire flamande.No longer availableDim. 190 x 100 cmEstimate: € 100/200 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600/700 -
#798
Een gietijzeren staander in drie niveaus, opengewerkt in bloemmotieven.
Un support en fer forgé a trois niveaux, décor floral.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#71
Een paar vierhoekige flesjes met een decor van klassieke bustes in cartouches, omgeven met vergulde motieven en op kobaltblauwe fond. Eén dop gerestaureerd.
Paire de flacons en porcelaine à section carrée et à décor de bustes classiques dans des cartouches entourées de motifs dorés sur fond bleu cobalt. Un bouchon restauré.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30/50 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 80/120 -
#2Dennery
“Damesportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature sur ivoire peinte à la main. Signée.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 40/50 -
#465
Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.
Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#782
Zes iconen, naar antieke Italiaanse, Russische, Griekse, Cypriotische en Byzantijnse voorbeelden met als thema “Moeder Gods”. Hedendaags werk.
Six icônes d’après des exemples anciens italiens, russes, grecs, cypriotes et byzantins avec comme thème “La Mère de Dieu”. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 30 x 19 cmEstimate: € 120/140 -
#534
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
“Composition abstraite”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#364Carrelli
Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#756
Een reeks van zes fruithouten stoelen, waarbij twee met licht afwijkende rug. Lancastershire, omstreeks 1800.
Une série de six chaises en bois fruitier, dont deux avec le dos légèrement différent. Lancastershire, ± 1800.No longer availableEstimate: € 280/360 -
#262Frans Laurens
Paar herbergscènes. Olieverf op doek. Gedateerd 1876 en 1878 resp. Werkte als wapenschilder voor Leopold II.
Paire de scènes d’auberge. Huile sur toile. Datées 1876 et 1878. Etait peintre d’écussons de Léopold II.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 140/200 -
#209Corneille
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 117/150 buiten de plaat.
“Femme et Chat”. Litho. Signée, datée ‘98 et numérotée 117/115 hors planche.No longer availableDim. 76,5 x 57,5 cmEstimate: € 240/280 -
#778
Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases différents en verre de Boom, décor peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 60/80 -
#522Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40/50