Similar lots by type
-
#805Govancroft, Glasgow
Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.
Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1067
Een lot van drie Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met metalen kleppen.
Lot de trois chopes à bière allemandes en faïence polychrome et aux couvercles en métal.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1045Stein
Vier bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Versierd met wapenschilden en geometrische figuren. Eén gemerkt SKW Trostberg en twee Goebel.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 30/50 -
#1057
Een lot van vijf Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.
Lot de cinq chopes allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1043Stein
Vier bierpullen van opaalglas en porselein met tinnen deksel. Eén met een polychroom wapenschild, gemerkt BMF (H. 17 cm). Eén met een afbeelding naar Defregger, gemerkt Gerz (H. 17 cm). Eén met een symbool van de brouwersgilde, gemerkt Rastal (H. 15,5 cm). Eén met bergvolk, gemerkt SandiZell (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#955E. Bach
“Reekalfjes”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Faons”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/120 -
#1048Stein
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén in de vorm van een pater in een vat, gemerkt Gerzit (H. 18 cm). eén met een pater met bierkruik en met tekst “Wer viel Bier trinkt schläft gut, wer gut schläft sündigt nicht”, gemerkt MR (H. 17 cm). Eén met een guirlande en in een uitsparing de tekst “Wo Bier voll Kraft da braucht man keinen Rebensaft”. (H. 17 cm). Eén met personnages in uitsparingen, onderaan gemerkt Gerz (H. 16 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#965
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#1038Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in meerdere kleuren, met kobaltblauwe randen en de tekst “In Freud und Leid trink allezeit”, onderaan gemerkt King en 4 L.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/50 -
#411
Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.
Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#1047Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén met een drinker in reliëf in groentinten, onderaan gemerkt Gouda (H. 15 cm). Eén met historische figuren, getiteld “Patricier”, onderaan gemerkt C.J. (H. 16,5). Eén in de vorm van een Lederhosen in lichtblauw (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1030Stein
Drie bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Eén met een jager en herten, een eekhoorn op het handvat en de tekst “Jagd und Bier das lob ich mir” en “Siegen”. H. 33 cm. Eén met Gambrinus en “Gambrinus u. der Gerstensaft geben Mut und Manneskraft”, op het deksel eveneens de heilige gezeten op een ton, gemerkt Gerzit (H. 22 cm). De derde met een fries van bloemen en pijlen, onderaan gemerkt Gerz (H. 20 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#960Gien
Een paar kandelaars van roze en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur bovenaan.
Paire de candélabres en faïence rose et blanche décorés de fleurs. Marque sous la base. Un cheveu vers le haut.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 20/30 -
#578Royal Boch
“Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.
“Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#810
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1035Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 30/50 -
#603
Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.
Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 110 & 100 cmEstimate: € 300/400 -
#1040Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jagerspaar in reliëf in meerdere kleuren, onderaan gemerkt King en 3 L.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 30/50 -
#1071
Een lot van twee Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk, een laarsvormige kleine pul en een wijnbeker.
Lot de deux chopes à bière allemandes en faïence polychrome, ainsi qu’une chope en forme de botte et un calice à vin.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#417Dresden
Een grote vaas van blauw en wit aardewerk met een decor van vogels en bloemen.
Grand vase en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 80/120 -
#618
Een vaas van meerkleurig geglazuurd Torhouts aardewerk.
Vase en faïence de Torhout polychrome.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#1041Stein
Twee grote bierpullen van steengoed met tinnen deksel. De éne met een polychrome voorstelling van een Rosengarten (H. 42,5 cm). De andere met de titel “Lindenwirtin” in crème en kobaltblauw en met de tekst “Keinen Tropfen im Becher Mehr...” (H. 38,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1050Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jachtscène in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Oor in de vorm van een vos. Met tekst “Jäger’s Freud, die grüne Heid”. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#798
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wijnglazen en negen champagnecoupes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant douze verres à eau, douze verres à vin et neuf coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#102
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nu vue du dos”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 59 x 95 cmEstimate: € 120/200 -
#822
Een armstoel van gesculpteerd hout. Begin XXe eeuw.
Fauteuil en bois sculpté. Accoudoirs en forme de crosses. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#706
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol met een centraal medaillon in het decor.
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200/240 -
#248
Een lot curiosa, bestaande uit een oude knijpkat van Philips, een kompas van het Belgisch leger en een bronzen snuifdoosje met lepeltje.
Lot de curiosités comprenant une torche dyno de Philips, un boussole de l’Armée Belge et une boîte à priser en bronze avec petite cuillère.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#644Jan VanrietPeriod: °1948
“Lopende naakten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 101/500 buiten de plaat.
“Nus courants”. Litho. Signée, datée ‘92 et numérotée 101/500 hors planche.No longer availableDim. 29,5 49,5 cmEstimate: € 120/140 -
#169Constant De BusscherePeriod: 1876-1951
“Driespan met boerenpaarden in galop”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 16/100 buiten de plaat.
Trois chevaux de trait en galop. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 16/100 hors planche.No longer availableDim. 66 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#304Frans Hens
“Anvers 1894”. Een ets. 70/100.
“Anvers 1894”. Une eau forte. Numérotée 70/100.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#905Stein
Vier bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Eén met geschilderde bosbessen en korenaren (H. 31 cm), gemerkt M.R. (Marzy & Remy). Eén in de vorm van een beige uil (H. 19 cm). Eén met een bloemguirlande in beige en blauw (H. 27 cm). Gemerkt M.R. (Marzy & Remy). Eén in blauw en grijs met opschrift “Hopfen + Malz, Gott erhalt’s” (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#974
Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.
Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#764Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#159
“Amor en Afrodite.” Cirkelvormig schilderij, olieverf op doek.
“Amour et Aphrodite”. Peinture ronde. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 65/80