#256Een ronde notenhouten ontbijttafel met centrale vierpoot. Tijdperk Victoria. Verlengbaar, maar zonder verlengstukken.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,28 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 400 / 450 -
#72“Duinzicht.” Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
#418Een lotje Congolese postzegels en eerstedaguitgaven.
#351Gepolychromeerd houten beeld van een vogel.
#634Daum, NancyDesigncoupe van kleurloos kristal, onderaan gemerkt.
#28Muziekdoos - sigarettenhouder, Mahonie met ingelegd parelmoeren detail.
#415Bronzen wierookpotje, Indisch.
#464Beniti CornelisPeriod: 1946-2017“Compositie”, zeefdruk op papier, épreuve d’artiste, gesigneerd.
« Composition », sérigraphie sur papier, épreuve d'artiste, signée.No longer availableDim. h72,5cm x b55cmEstimate: € 120 / 180