Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.

Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.

Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.
Dim. Ø 75 cm
SKU: 1004180392.
Category: Koper.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #392
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #384

    Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.

    Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #101

    Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.

    Un lot de trois coupes en bronze et laiton, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #353

    Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.

    Deux petits ânes en cuivre, dont un de style Rococo.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #389

    Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre à cinq bras avec deux points lumineux à chaque bras.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #381

    Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.

    Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.
    No longer available
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #368

    Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.

    Un samovar en cuivre jaune, marque Nizni-Novgorod 1896.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #705

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #351

    Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).

    Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #111

    Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.

    Une pendule en laiton doré, décoration d’une femme et tambourin.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #373

    Een koperen plafonnière met glazen kap. Begin XXe eeuw.

    Un plafonnier avec abat-jour en verre. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #91
    Junghans

    Een pendule van messing en glas, model “ATO”.

    Une pendule en laiton et verre, modèle “ATO”.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #44
    Armand Rassenfosse

    “Naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Nu”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #416

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot de trois petites carpettes nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #98

    Een tafelklokje in een kristallen bol met messingen montuur. Uurwerk gemerkt 19 Zuan ZSH.

    Une pendule de table dans une boule en cristal avec une monture en laiton. L’horloge porte la marque 19 Zuan ZSH.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #78

    “Old honesty 5¢ cigar”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

    “Old honesty 5¢ cigar”. Tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #379

    Een recent wandtapijt met een jachtscène.

    Une tapisserie murale avec une représentation de chasse.
    No longer available
    Dim. 196 x 114 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #61

    Drie schotels van meerkleurig Frans aardewerk met bloemendecors. Barsten. XVIIIe eeuw.

    Trois plats en faïence de France polychrome, fleurs en décoration.
    No longer available
    Dim. Ø: 35, 36 & 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #809

    Lot Canton porselein, XIXde eeuw. Schotels, kopje, bowl.

    Un lot d’objets en porcelaine de Canton, XIXième siècle. Comprenant des plats, une tasse et un bol.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #346
    Naïn

    Een klein Perzisch karpetje van wol en zijde. Handgeknoopt.

    Une petite carpette de Perse en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 120 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #538

    Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #571

    Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.

    Trois vases en bronze, dite hu, montés en lampe. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #382

    Een art nouveau luster van smeedijzer, een centrale coupe en drie kapjes in meerkleurige Franse glaspasta. Gesigneerd.

    Un lustre Art Nouveau en fonte, coupe centrale et trois capes en pâte de verre Française. Signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #467

    Een paar cache-pots van Satsuma aardewerk.

    Paire de cache-pot en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More