Similar lots by type
-
#91JunghansEen pendule van messing en glas, model “ATO”.
Une pendule en laiton et verre, modèle “ATO”.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.
Une pendule en laiton doré, décoration d’une femme et tambourin.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#353Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.
Deux petits ânes en cuivre, dont un de style Rococo.No longer availableDim. h: 42 & 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#705Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#373Een koperen plafonnière met glazen kap. Begin XXe eeuw.
Un plafonnier avec abat-jour en verre. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#389Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre à cinq bras avec deux points lumineux à chaque bras.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#368Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
Un samovar en cuivre jaune, marque Nizni-Novgorod 1896.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#381Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.
Un lot de trois coupes en bronze et laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 120 -
#351Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#384Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#106Een tombeaucommode van wortelnootfineer met drie laden en een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag. Het blad en een voorpoot gerestaureerd.
Une commode tombeau en bois de placage de ronces à trois tiroirs, tablette en marbre et décoré de montures en bronze.No longer availableDim. 82 x 135 cmEstimate: € 300 / 500 -
#131Een paar siervazen van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van het Sèvresporselein met een meerkleurig decor van een dansend koppel in een cartouche en met koperen monturen.
Deux vases en porcelaine bleu cobalt et dorures dans l’esprit de la porcelaine de Sèvres. Décor polychrome d’un couple dansant en cartouche.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 240 / 360 -
#350Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750 / 850 -
#319Edgar Wiethaese“Ruiter”. Aquarel. Gesigneerd.
”Cavalier”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 13 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449UNICA Kortrijk TECNICEen lot van vijf constructiedozen uit de jaren 50. Waaronder TECNIC 1 in originele toestand ( nooit gebruikt, elementen op karton) met handleiding, een TECNIC 2 met handleiding, Twee TECNIC 5 dozen, een rode en een blauwe, beide met handleiding en een TECNIC 6 doos met handleiding.
Un lot de cinq boites de constructioln, années ‘50. Comprenant TECNIC 1 état d’origine, jamais utilisé, éléments sur carton et notice d’utilisation. TECNIC 2 avec notice d’utilisation. deux boites TECNIC 5, une rouge et une bleue, tout deux avec notice d’utilisation, et une boite TECNIC 6 avec notice d’utilisation.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#764Guido VanderheydenTwee kleurenlitho’s met Japanse theatermaskers. Beide gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 2000.
Deux lithographies en couleurs représentant des maques de théâtre. Signées hors planche et datées 2000.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#810Een smeedijzeren kandelaar.
Candélabre en fer forgé.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 50 / 70 -
#576Een lage Chinese ronde tafel met een decor van Geisha”s van pietradura in het blad en met vier ronde stoeltjes.
Une table basse ronde chinoise avec un décor de geishas de pierre dure dans la tablette et quatre petites chaises rondes.No longer availableDim. 52 x Ø: 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#318Een maquette van een driemaster.
Une maquette d’un trois-mats.No longer availableDim. 61 x 61 cmEstimate: € 100 / 140 -
#703Twee verschillende sabels. Begin XXe eeuw.
Deux différents sabres. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L: 80 en 100 cmEstimate: € 140 / 200 -
#798Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#561Dekselvaas van polychroom Chinees porselein met decor van kostbaarheden. Letsel aan dekselknop.
Vase couvert en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux. Dégât au fretel.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300 / 400

