Similar lots by type
-
#373Een koperen plafonnière met glazen kap. Begin XXe eeuw.
Un plafonnier avec abat-jour en verre. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#91JunghansEen pendule van messing en glas, model “ATO”.
Une pendule en laiton et verre, modèle “ATO”.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#353Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.
Deux petits ânes en cuivre, dont un de style Rococo.No longer availableDim. h: 42 & 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#705Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#384Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#389Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre à cinq bras avec deux points lumineux à chaque bras.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#368Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
Un samovar en cuivre jaune, marque Nizni-Novgorod 1896.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#101Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.
Un lot de trois coupes en bronze et laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 120 -
#111Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.
Une pendule en laiton doré, décoration d’une femme et tambourin.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#381Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#549NathanEen zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#183“Minerva”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. naar een werk van F. Schmid. Berlin, 1937.
”Minerva”. Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de F. Schmid. Berlin, 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#315Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#274Een spiegel in vergulde lijst, tijdperk Empire.
Un miroir avec encadrement Régence doré.No longer availableDim. 84 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#763Hildebert DerreEen gipsen buste van Edward Keurvels (1853-1916, componist en dirigent, leerling van Peter Benoit). Gesigneerd en gedateerd 1925.
Buste en plâtre représentant Edward Keurvels (1853-1916, compositeur et dirigent, élève de Pierre Benoit). Signé et daté 1925.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118Een vaas mauve glas met een verguld art nouveau decor. Omstreeks 1900.
Un vase en verre mauve avec une décoration style Art Déco doré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 140 / 160 -
#378Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, respectievelijk paars en groen gekleurd in de massa en op kleurloze voet. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal taillé, respectivement vert et mauve dans la masse, sur pieds incolores. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 26 & 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#290Een 18 karaats geel gouden broche met ajourwerk in de vorm van bloemen en twee knoopversieringen.
Broche en or jaune 18 ct ajourée en forme de fleurs. Ainsi que deux boutons.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 180 / 250 -
#13Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#139Blanche Tétard“Damesportret”. Pastel op papier. Franse School, XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Pastel sur papier. Ecole française, XIXième siècle.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 160 / 280 -
#241Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“La prière”. Een bronzen beeld met gouden patina. Gesigneerd.
”La prière”. Une statue en bronze, patine doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400 / 600 -
#450SwarovskiEen lot kristallen voorwerpen, bestaande uit twee beertjes, een presse-papier, een magneet, gekleurde hartjes, een schaats, een taart, kleine steentjes, bloemetjes, enz. We voegen er twee paar stoffen handschoentjes en een poetsdoek aan toe.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant deux oursons, un presse-papier, un aimant, des petits coeurs en couleurs, un patin, une tarte, des petits cailloux, des fleurs, etc… Nous ajoutons une paire de gants et une serviette de nettoyage.No longer availableEstimate: € 100 / 150

