#101Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.
#384Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
#111Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.
#91JunghansEen pendule van messing en glas, model “ATO”.
#373Een koperen plafonnière met glazen kap. Begin XXe eeuw.
#353Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.
#368Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
#351Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
#389Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
#381Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 40 / 60
#432Een serie van drie etsen door Theo De Wilde.
#740Val Saint-LambertEen paar kleurloze kandelaars van kristal.
#341Cartier, FranceEen grote presenteerdoos met bijgevoegd twee halssnoeren en een poederdoosje van Dior.
Une grande boite de présentation, deux colliers et un poudrier de Dior.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#13Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
#587Een partij diverse postzegels in 11 albums. 1. Zo goed als leeg album, Europa XIXde eeuw, interessant document maar in slechte staat. 2. Varia Duitsland en Groot-Brittannië. 3. Varia U.S.A., Canada e.a. 4. België omstreeks 1970. 5. Varia Frankrijk en Nederland. 6. België omstreeks 1980, enkele eerstedaguitgaven. 7. Tonga e.a. (Scouting), enkele Belgische e.a. 8. Oostenrijk. 9. België, jaren 70. 10. België, jaren 60. 11. Scouting 1960-1974. Evenals talrijke dozen met losse zegels, gefrankeerde ka(..)
Collection de timbres postes dans 11 albums. 1. Un album presque vide Europe XIXe siècle. Intéressant document mais en mauvais état. 2. Allemagne et Grande Bretagne. 3. U.S.A., Canada e.a. 4. Belgique vers 1970. 5. France, Pays Bas. 6. Belgique vers 1980, quelques éditions premier jour. 7. Tonga e.a. (scouting), quelques belges e.a. 8. Autriche. 9. Belgique, années 70. 10. Belgique, années 60. 11. Scouting 1960-1974. Ainsi que plusieurs boîtes aux timbres dépareillés, cartes affranchies, édition(..)No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#828Een reeks van zes sobere eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
#317Drie verschillende warmhouders van messing, versierd met reliëfs van biscuit.
#66Een klein ladenkastje in Régencestijl met vijf laden in accolade.
#464“Compositie”. Aquarel. Gemonogrammeerd S.B.
#61Drie schotels van meerkleurig Frans aardewerk met bloemendecors. Barsten. XVIIIe eeuw.
Trois plats en faïence de France polychrome, fleurs en décoration.No longer availableDim. Ø: 35, 36 & 38 cmEstimate: € 30 / 40