#384Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
#101Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.
#353Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.
#389Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
#381Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
#368Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
#705Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#351Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
#111Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.
#373Een koperen plafonnière met glazen kap. Begin XXe eeuw.
#91JunghansEen pendule van messing en glas, model “ATO”.
Une pendule en laiton et verre, modèle “ATO”.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80
#44Armand Rassenfosse“Naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#416Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#78“Old honesty 5¢ cigar”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Old honesty 5¢ cigar”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#379Een recent wandtapijt met een jachtscène.
#61Drie schotels van meerkleurig Frans aardewerk met bloemendecors. Barsten. XVIIIe eeuw.
#809Lot Canton porselein, XIXde eeuw. Schotels, kopje, bowl.
Un lot d’objets en porcelaine de Canton, XIXième siècle. Comprenant des plats, une tasse et un bol.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#346NaïnEen klein Perzisch karpetje van wol en zijde. Handgeknoopt.
Une petite carpette de Perse en laine et soie.No longer availableDim. 120 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#571Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.
#467Een paar cache-pots van Satsuma aardewerk.
Paire de cache-pot en faïence de Satsuma.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 60 / 80