#904
Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#422
#902
#818
Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
#797
#661
Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300
#328
Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
#140
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#173
Un ensemble de baptême en trois pièces en argent 950‰. Poinçons français.No longer availableDim. 365,8 gramEstimate: € 100 / 160 -
#208Auguste Moreau
”Amours et cruche”. Deux statues en bronze argenté sur socles en marbre. Signées.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 650 / 700 -
#158
“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#150
Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
#419
Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#105Berrocal
Een bronzen beeldje gemonteerd als hanger. Gesigneerd.
#683
Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.
#616Gabbeh
#495
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#260
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,22 ct.No longer availableDim. 14,84 gEstimate: € 1300 / 1400