Other lots in this auction
-
#577“Drinkend koppel aan een tafel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple buvant à table”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Mori BocharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 303 x 228 cmEstimate: € 100 / 120 -
#730Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977“St. Pieter”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonongrammeerd.
”St. Pierre”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Alice RymowicPeriod: °1907“Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#439J. Van den Eeckhoudt“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#744Een lot van twee sprookjesboeken - “De sprookjes van Grimm, Geïllustreerd door Anton Piek.” & “Er was eens - ‘Uit de grote Sprookjesschat’ door Marian Hesper-Sint”. We voegen er een strip van Pinocchio van Walt Disney aan toe.
Un lot de livres de contes: “De sprookjes van Grimm, illustrations par Anton Piek” et “Er was eens - Uit de grote Sprookjesschat” par Marian Hesper-Sint. Nous ajoutons une bande-dessinée de Pinochio de Walt Disney.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#310Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 500 / 600 -
#414Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#561“Oude man op een kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Vieil homme sur une grue”. Un netsuke polychrome sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 177 x 123 cmEstimate: € 200 / 300 -
#555“Twee bokken en een geitje”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel en in originele doos.
”Deux boucs et une chèvre”. Un groupe en jade sculptée. Sur socle en bois et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 10 + 5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#840Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120 / 140





