#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
A mask of carved wood with remnants of polychrome. Baoule, Ivory Coast.No longer availableDim. 44 x 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#207Roger GuerinPeriod: 1896-1954Een meerkleurige vaas uit geglazuurd grès flammé steengoed.
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#139Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50