#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#577Een lot van HO-spoor wagons en toebehoren, 6 Märklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 vrachtwagens en Merten figuurtjes.
A lot of HO-scale train cars and accessories, 6 Marklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 trucks, and Merten figurines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#540Een 18 kt één wit en één geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt one white and one yellow gold necklace with pendant, set with diamonds and rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 750 / 850 -
#557Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium, made of wood, bakelite, and metal. Approx. 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#303Een paar boekensteunen in de vorm van gestileerde paardenhoofden in albast.
A pair of bookends in the shape of stylized horse heads made of alabaster.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#118Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A cut crystal vase with green throughout the body. Marked and signed.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 70 / 100 -
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
A lot of silver including a basket, a ladle, and a sauce spoon, all three with Dutch hallmarks, and also 2 cigarette cases and a napkin ring with the name Bertus.No longer availableDim. 800‰ - 490 gramEstimate: € 100 / 150