#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534S. Audenaert“Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
"Still Life with Grapes and Orange". Oil on canvas. Signed and dated 1981.No longer availableDim. 28,5 x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#335Een lot van 15 hoofdzakelijk blauw-witte Chinese kommetjes en schaaltjes, hierbij toegevoegd een kommetje met restauratie gemerkt Meissen.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
A carved solid oak Mechelen cabinet with stained glass window, 2 doors, and 1 drawer.No longer availableDim. 220 x 95 x 45 cmEstimate: € 120 / 180