Similar lots by type
-
#1141
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1128
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 240 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#546
Een Chinese salontafel van roodgelakt hout en versierd met inlegwerk van parelmoer.
Table de salon chinoise en bois laqué rouge et décoré de nacre.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#1131
Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563
Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#966
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 180 / 240 -
#925
Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.
Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100 / 180 -
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200 / 300 -
#567
Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messingen monturen en jade plaquettes.
Paire de cabinets à bijoux chinois en bois laqué rouge et aux montures en laiton et plaquettes de jade.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#759
Een Afrikaans hoogreliëf van gesculpteerd tropisch hout, met afbeeldingen van figuren en dieren.
Relief africain en bois exotique sculpté décoré de personnages et d’animaux.No longer availableDim. 117 x 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#733
Een rolkastje van gesculpteerd eikenhout.
Meuble à roulettes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1123
Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#561
Een paar kleine dekselvazen van Cantonporselein met decors van personages en vogels in struiken in cartouches. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.
Paire de vase couverts en porcelaine de Canton aux décors en cartouches de personnages et d’oiseaux dans des arbustes. XIXe siècle. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220 / 240 -
#636
Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#404
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een rood marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1140
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1142
Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 360 / 380 -
#603
Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.
Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 110 & 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#1122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#577
Een dekselvaas van Aritaporselein met een decor van personages in een landschap. Japans werk.
Vase couvert en porcelaine d’Arita à décor de personnages dans un paysage. Travail japonais.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#1143
Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#727
Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.
Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#895Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met voorstelling van een picknick, één van 2,5 liter met “Kartenspielende Bauern” en één met paters aan de dis.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 26, 31 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#854
- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#652Gerard LaenenPeriod: 1899 - 1980
“Composities”. Een reeks van vijf grote en drie kleine tekeningen. Gemengde techniek op papier. Allen gesigneerd.
“Compositions”. Une série de cinq grands et trois petits dessins. Technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 39 x 29 & 29 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#568Hermes
Een zijden sjaaltje met een gestileerd bloemendecor. In originele doos.
Châle en soie à décor stylisé de fleurs. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#750Mapuche indianen
Twee halssnoeren met hangers, twee broches, een paar oorbellen en een speld met een munt van 925 ‰ zilver. Ter plaatse gekocht.
Deux colliers aux pendentifs, deux broches, une paire de boucles d’oreilles et une épingle avec pièce de monnaie en argent 925‰. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#726
Een nest of tables van mahoniehout met kalfsleren blad in Regency-stijl. We voegen er twee soortgelijke bijzettafeltjes aan toe.
Suite de tables de gigogne en acajou à tablettes en vachette. Style Regency. Nous ajoutons deux tables d’appoint dans le même genre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#208Louis Vuitton
Een aktetas van bruin leder. Met slotje en sleutel.
Mallette en cuir brun. Avec fermoir et clé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#540Colombia Galeria Cano
Twee verschillende halssnoeren van 925 ‰ zilver en 24 karaats gold plated, het zijn kopiéen van juwelen die zich bevinden in El Museo del Oro de Bogota.
Deux différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct. Ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableDim. 75,40 gEstimate: € 80 / 120 -
#312Bath
“Stilleven met bloemkool”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nature morte au chou fleur”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#1066
Een serie van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl.
Suite de six chaises en acajou de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#235
Een 14 karaats wit gouden bloemvormige hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Pendentif en or blanc 14 ct en forme de fleur serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 800 / 1000 -
#1010Stein
Vier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén “Zur Erinnerung an die Jahrtausendwende”, onderaan gemerkt WW-Team en genummerd 393/5000 (h. 25 cm). Eén met een jachtscène, gemerkt Kurt Hammer (H. 23,5 cm). Eén met “Der englische Seefahrer James Cook 1768” (H. 27,5 cm). Eén met “Pabst Benedikt XVI, 80. Geburtstag”, onderaan gemerkt Deutsche Post Collection (H. 27 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50 / 70