#76
Een antieke kerkstoel van gesculpteerd en zwartgelakt hout in gotische stijl.
#83
Une boîte, construite avec des panneaux de meubles anciens (XVIIe siècle?), décorés de marqueterie.No longer availableDim. 14 x 48 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#583
#308
Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
#336
Een rond bijzettafeltje met twee laden en een kalfslederen blad.
#113
Een collectie van 9 albums met postzegels, waarvan 1 Davo (1985-2000) en 3 andere met oudere varia van België, 1 Davo van Liechtenstein (1920-1992, met enkele losse bladen), 1 Davo van Färöer (1975-2003) met velletjes en boekjes, verder 3 albums Frankrijk met 1 Lindner vanaf 1849.
Une collection de 9 albums avec des timbres, dont 1 Davo (1985-2000) et 3 autres avec des exemplaires divers plus anciens de Belgique, 1 Davo van Liechtenstein (1920-1992, avec quelques feuilles volantes) , 1 Davo van Färöer (1975-2003) avec feuilles et livrets, puis 3 albums France avec 1 Lindner de 1849.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#368
Een paar vaasjes van gemêleerd groen glaspasta.
#530
Une bague en or blanc 18 kt sertie de six petits diamants et d'une émeraude centrale de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 300/350 -
#378
Glazen vaas. Meerkleurig. Gemerkt.
#197
#110
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met twee kleine smaragdjes.
#358
Een Chinese bronzen lepel met een houten handvat met versiering van jade.
Une cuillère chinoise en bronze avec un manche en bois décoré de jade.No longer availableDim. l: 18 cmEstimate: € 40/60