Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.

A yellow gold ring set with a semi-precious stone.
Dim. 4,32 g
SKU: 2111230350.
Category: Goud.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #350
Estimate: € 150 / 200

  • #10

    Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.

    Three 18 kt interwoven white, pink, and yellow gold rings.
    Dim. 3,56 g
    Estimate: € 100 / 150

  • #15

    Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.

    A glass punch bowl with 11 glasses with gilded accents.
    Dim. h 28, Ø 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #509

    “Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Heath View with Path". A painting, oil on canvas.
    Dim. 18,5 x 28,5cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #354

    Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.

    A terracotta cobra-style mask with attached dish.
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #427

    Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.

    A polychrome bird mask. Ivory Coast.
    Dim. 34 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #268
    Lladro

    Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.

    A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #589
    Gustaaf-Christiaan De Bruyne
    Period: 1914-1981

    “Havenmeisje”. Gravure. Geisgneerd buiten de plaat.

    "Haven girl". Engraving. Signed outside the plate.
    Dim. 29,5 x 17cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #532
    Rémy De Pillecijn

    Een houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.

    A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.
    Dim. h 47 x b 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #118
    Val Saint Lambert

    A cut crystal vase with green throughout the body. Marked and signed.
    Dim. 30cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #492
    Georges Ebrin Adingra
    Period: 1933-2005

    “Maskers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Masks”. Oil on canvas. Signed.
    Dim. 81 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #42

    Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.

    A 19th-century oval cut Venetian mirror.
    Dim. h 67 x b 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #401

    Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.

    A pair of Chinese bronze vases featuring birds and trees in the decoration.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling van 21 & 22 november 2023

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00