#144‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#131Imhof Tempus FugitEen vintage 8-dagen klok, Imhof, “Tempus Fugit”, in werkende staat.
A vintage 8-day clock, Imhof, Tempus Fugit, in working condition.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#184Een langwerpig glas-in-loodraam, periode interbellum met floraal decor. Eén korte kant beschadigd.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
Mami Wata. A bronze figurine of a mermaid. Senegal or Ivory Coast.No longer availableDim. H. 20 cEstimate: € 80 / 120