#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#369Een decoratief werk in de stijl van Rothko. Bijgevoegd een kader in de zelfde stijl.
A decorative piece in the style of Rothko. Frame included in the same style.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60 -
#103Lladro Society‘Pocket Full Of Wishes’, een Lladro beeld, modelnummer 07650 in originele verpakking.
'Pocket Full Of Wishes', a Lladro figurine, model number 07650 in original packaging.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#487Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
Four various wooden figurines. Congo.No longer availableDim. H: 21-29 cmEstimate: € 40 / 60