#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#292“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#60Een 18 kt wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white and yellow gold necklace set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 21,67 gEstimate: € 850 / 950 -
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#171G. FieravinoEen art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#303Een paar boekensteunen in de vorm van gestileerde paardenhoofden in albast.
A pair of bookends in the shape of stylized horse heads made of alabaster.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
"Our Lady of Perpetual Help." A paper print.No longer availableDim. 82 x 60cmEstimate: € 40 / 60