#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
#287Nachet à ParisEen 19de eeuwse microscoop met stolp. Genummerd ‘XIII’
A 19th century microscope with bell jar. Numbered 'XIII'No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#297Een Italiaans schouwgarnituur met romantische taferelen en een cobaltblauwe achtergrond met goudkleurige decoraties.
#286Een paar houten, groen gepatineerde armstoelen met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting. In Louis XVI stijl.
A pair of wooden, green-patinated armchairs with sculpted details and upholstered seats. In Louis XVI style.No longer availableDim. 95 x 63 x 57cmEstimate: € 80 / 120