#66Lena Larsson Nesto stolfabrikEen vintage Zweedse houten schommelstoel. Model “Grandessa” door Lena Larsson voor Nesto stolfabrik. 1965.
A vintage Swedish wooden rocking chair. Model "Grandessa" by Lena Larsson for Nesto furniture factory. 1965.No longer availableDim. 112 x 58 x 95Estimate: € 200 / 300 -
#231Twee notenhouten tekenaarsmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.
Two walnut draughtsman's models, one in the shape of a man and the other in the shape of a horse. The horse is without a pedestal.No longer availableDim. H 38,5, L.37,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#270Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#30Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#250Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 500 / 600