#550Drieendertig verschillende zilveren Franse 5 frank stukken. Van 1814 tot 1973.
Thirty-three different silver French 5 franc pieces. From 1814 to 1973.No longer availableDim. 900 / 1000‰ 765 grEstimate: € 550 / 650 -
#409Rowlandson‘The Fair Bather’, ingekleurde lithografie, getekend Rowlandson, 1792.
'The Fair Bather', colored lithograph, signed Rowlandson, 1792.No longer availableDim. h 20 x b 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340 -
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#433Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
#202Frans Van Tongerloo“Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.
"Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.No longer availableDim. 36 x 58cmEstimate: € 175 / 225 -
#571BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#255Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
#67A. DuboisEen aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
#219Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 42 x 32cmEstimate: € 200 / 300