#449“Abstract - Maria met kind - LXX.” Gemengde techniek op board. Vochtschade rechts onder.
"Abstract - Maria with Child - LXX." Mixed media on board. Moisture damage on the bottom right.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
#551KashgaiEen handgeknoopt Oosters bidkleed van wol.
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#119B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#634Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterlandschap.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#267JodanTwee gegoten glazen beeldjes van paarden. Op sokkel. Gemerkt.
"Nikon M90." A vintage camera with accompanying bag in a case with photographic accessories.No longer availableDim. 27 x 36cmEstimate: € 50 / 75