Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geelkoperen trompet, gemonteerd als lampvoet.

Een geelkoperen trompet, gemonteerd als lampenvoet.

Trompette en laiton, montée en lampe.
Dim. h: 83 cm
SKU: 2405160731.
Categories: Muziekinstrument, Verlichting.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #731
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #470

    Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #690

    Een bronzen luchter in barokke stijl.

    Lustre en bronze de style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #673

    Een staande lamp in de vorm van twee putti in barokke stijl van verguld kunststof.

    Pied de lampe en forme de deux putti baroques en plastique doré.
    No longer available
    Dim. h: 126 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #685

    Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.

    Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #462

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #292

    Een lot olielampen, waarvan twee van porselein, twee van opaalglas en één van glas. We voegen er een lamp van geïriseerd glas met een bloemendecor en een kap van opaalglas aan toe.

    Lot de lampes à huile dont deux en porcelaine, deux en opaline et une en verre. Nous ajoutons une lampe en verre irisé à décor de fleurs et un abat-jour en opaline.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #238

    Een metalen luchter met acht lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Lustre en métal à huit lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #622

    Een verzilverd metalen luchter met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en métal argenté à huit lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #681

    Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).

    Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #624

    Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.

    Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #742

    Een koperen luchter met acht lichtpunten.

    Lustre en cuivre à huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #692

    Een luchter van verguld brons met een centrale coupe en drie lichtpunten, gedragen door engeltjes. Omstreeks 1900.

    Lustre en bronze doré à coupe centrale et à trois lumières portées par des angelots. Vers 1900..
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #424

    Een luchter met drie dubbele lichtpunten van geel koper in de vorm van rozenranken met een albasten coupe.

    Lustre à trois double lumières en cuivre jaune en forme de guirlandes de roses et à coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #606

    Gietijzeren kerkkandelaar met drie lichtpunten.

    Candélabre d’église en fonte à trois lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #790

    Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.

    Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #781

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #629

    Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.

    Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #733
    E. Bacon & Co., Grimsey

    Een scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.

    Lanterne de bateau en cuivre rouge et laiton. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #700

    Een zesarmig luchtertje van metaal met kristallen pendeloques.

    Petit lustre à six branches en métal et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #703

    Een schemerlamp van brons met een kap van glas en lood en een lampenvoet, versierd met landschapsdecors van glasmozaïek.

    Lampadaire en bronze et pâte de verre. Décor paysages en vitraux.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #724

    Een messingen jachthoorn.

    Cor de chasse en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #627
    Ladislav F. Prokop

    Een viool in zeer goede staat uit 1929 en gerestaureerd door Van Laar te St. Katelijne Waver in 1988. In vioolkoffer met twee oude strijkstokken met paardenhaar. We voegen er een nieuwe vioolkist met dito strijkstok aan toe.

    Violon en très bon état de 1929, restauré par Van Laer à St.-Katelijne-Waver en 1988. Dans son coffre aux arcs à crin. Nous ajoutons une nouvelle coffre et arc.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 800
  • #628
    Friedrich Solmann

    Een oude viool met twee strijkstokken en met koffer. Te reviseren.

    Ancienne violon et deux arcs dans le coffre. A réviser.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #465

    Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.

    Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #579
    Kees Van Bohemen

    “Figuren”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 77/125 buiten de plaat.

    “Personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 77/125 hors planche.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #623

    Een luchter van koper en kristal. Centraal sac-à-perles met talrijke lampen, rondom zes externe lichtarmen. Details in rood en wit opaalglas.

    Lustre en cuivre et cristal. Le centre sac-à-perles à plusieurs lampes entoure de six branches de lumière externes. Détails en opaline rouge et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #222
    Raphaele Stoffelen

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateau de pêche amarré”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 89 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #490

    Lot Belgische postzegels: 2 albums met First Day Covers, een album met recente zegels van de Spoorwegen, twee albums met recente zegels en vellen. En het boekje “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” door Jo Gérard.

    Lot de timbres postes belges: 2 albums aux FDC, un album aux timbres des chemins de fer récents, deux albums aux timbres et feuillettes récents. Ainsi que le livre “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” par Jo Gérard.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #304
    J. Libras

    “Rivierlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    “Paysage rupestre”. Huile sur carton. Signé et daté ‘82.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #729

    Twee fauteuils à la reine van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Deux fauteuils à la reine en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #659
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #543

    Een balustervaas van Satsumaporselein met een meerkleurige hofscène in het decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Satsuma représentant une scène de cour polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #521

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van geisha’s in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de longues élises. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #488

    Een vruchtbaarheidsbeeldje van hout en hoorn en een beeldje van terracotta. Nigeria.

    Statuette de fertilité en bois et corne et une statuette de terre cuite. Nigeria.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #482

    “Stilleven met Westerwald kruik”. Olieverf op doek (verdoekt).

    “Nature morte à la cruche de Westerwald”. Huile sur toile (retoilée).
    No longer available
    Dim. 55 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216
    Oxford University Press

    “The Vasari Society for the reproduction of drawings by old and mondern masters”. Complete serie II (16 jaargangen, 1920 tot 1935) in 15 volumes met facsimiles (collotypie), monochroom of polychroom, van tekeningen door oude meesters (van Breugel I tot Ingres), met uitgebreide begeleidende tekst. Losbladig uitgegeven op vellen in-folio in portfolio. 376 natuurgetrouwe afbeeldingen.

    “The Vasari Society for the reproduction of drawings by old masters”. Série II complète (16 années, 1920 à 1935) en 15 volumes avec facsimilés (collotypie), monochrome ou polychrome, de dessins par des maîtres anciens (de Breughel I à Ingres), accompagnés de textes élaborés. Feuilles non reliées in-plano en portfolio. 376 illustrations très naturelles.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More