Similar lots by type
-
#673Een staande lamp in de vorm van twee putti in barokke stijl van verguld kunststof.
Pied de lampe en forme de deux putti baroques en plastique doré.No longer availableDim. h: 126 cmEstimate: € 40 / 50 -
#724Een messingen jachthoorn.
Cor de chasse en laiton.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#462Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#690Een bronzen luchter in barokke stijl.
Lustre en bronze de style Baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#628Friedrich SolmannEen oude viool met twee strijkstokken en met koffer. Te reviseren.
Ancienne violon et deux arcs dans le coffre. A réviser.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#238Een metalen luchter met acht lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Lustre en métal à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#624Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.
Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#692Een luchter van verguld brons met een centrale coupe en drie lichtpunten, gedragen door engeltjes. Omstreeks 1900.
Lustre en bronze doré à coupe centrale et à trois lumières portées par des angelots. Vers 1900..No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#292Een lot olielampen, waarvan twee van porselein, twee van opaalglas en één van glas. We voegen er een lamp van geïriseerd glas met een bloemendecor en een kap van opaalglas aan toe.
Lot de lampes à huile dont deux en porcelaine, deux en opaline et une en verre. Nous ajoutons une lampe en verre irisé à décor de fleurs et un abat-jour en opaline.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#470Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#742Een koperen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en cuivre à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#685Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.
Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#622Een verzilverd metalen luchter met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en métal argenté à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#627Ladislav F. ProkopEen viool in zeer goede staat uit 1929 en gerestaureerd door Van Laar te St. Katelijne Waver in 1988. In vioolkoffer met twee oude strijkstokken met paardenhaar. We voegen er een nieuwe vioolkist met dito strijkstok aan toe.
Violon en très bon état de 1929, restauré par Van Laer à St.-Katelijne-Waver en 1988. Dans son coffre aux arcs à crin. Nous ajoutons une nouvelle coffre et arc.No longer availableEstimate: € 650 / 800 -
#606Gietijzeren kerkkandelaar met drie lichtpunten.
Candélabre d’église en fonte à trois lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#733E. Bacon & Co., GrimseyEen scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.
Lanterne de bateau en cuivre rouge et laiton. Avec marque.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#424Een luchter met drie dubbele lichtpunten van geel koper in de vorm van rozenranken met een albasten coupe.
Lustre à trois double lumières en cuivre jaune en forme de guirlandes de roses et à coupe centrale en albâtre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#781Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#465Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#700Een zesarmig luchtertje van metaal met kristallen pendeloques.
Petit lustre à six branches en métal et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#681Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).
Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#629Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#703Een schemerlamp van brons met een kap van glas en lood en een lampenvoet, versierd met landschapsdecors van glasmozaïek.
Lampadaire en bronze et pâte de verre. Décor paysages en vitraux.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#790Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.
Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.No longer availableEstimate: € 240 / 300
Other lots in this auction
-
#262Albert Geudens“Interieurs”. Een paar kleurenlitho’s. Gesigneerd en genummerd 247/300 resp. E.A. buiten de plaat.
“Intérieurs”. Une paire de lithos en couleurs. Signées et numérotées 247/300 respectivement E.A. hors planche.No longer availableDim. 40x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#437GalléEen vaasje glaspasta met een geëtst floraal decor. Gesigneerd.
Petit vase en pâte de verre à décor floral gravé. Signé.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
#658Een paar vergulde koperen appliques in Lodewijk XV-stijl.
Paire d’appliques en cuivre doré de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#14Twee etsen:- “Zicht op Antwerpen”. Ingekleurde ets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 202/350.- “Kathedraal Antwerpen”. Ets. Gesigneerd Romain Malfliet en genummerd 75/150.
Deux eaux-fortes:- “Vue d’Anvers”. Eau-forte colorée. Signée Roger Hebbelinck et numérotée 202/350.- “Cathédrale d’Anvers”. Eau-forte. Signée Romain Malfliet et numérotée 75/150.No longer availableDim. 24 x 19 & 28 x 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#739Twee crapauds bekleed met wijnrood fluweel. Gedraaide beukenhouten voorpoten, verborgen door franjes.
Deux crapauds recouverts de velours rouge bordeaux. Pied de devant en hêtre, caché par des franges.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#98Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal met zwart houten handvatten.
Garniture à café trois pièces en métal argenté aux manches et frétels en bois noirci.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#56TabrizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#259Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“Zomerse zondag te St. Anneke”. & “Oud St. Anneke”. Twee etsen. Gesigneerd en de tweede genummerd 22/35 buiten de plaat.
“Zomerse zondag te St. Anneke” et “Oud St. Anneke”. Deux eaux-fortes. Signées et la deuxième numérotée 22/35 hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#717Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76Een kist van sober gesculpteerd eikenhout met twee laden met messingen trekkers onderaan.
Coffre en chêne. Le fronton à quatre panneaux et flanqué de deux colonnettes. Deux tiroirs juxtaposés vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 132 cmEstimate: € 300 / 350 -
#295Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#734Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 100

