Similar lots by type
-
#188Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500 / 600 -
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#862Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#183Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 460 -
#790Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#838“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 120 -
#830Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220 / 240 -
#615Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180 / 200 -
#813Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#756Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#611Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#608Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280 / 340 -
#875The Franklin Mint“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#127Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 150 -
#886Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30 / 50 -
#203Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600 / 11800 -
#604Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#588Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#843Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.
Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#844Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#208Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.
Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.No longer availableDim. Ø 32 cm`Estimate: € 420 / 480 -
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#431Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
Une paire de Yorkshire terriers en faïence. Travail Italien.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#55Longines PréseneEen roestvrij stalen quartz horloge met lederen polsband.
Une montre en acier inoxydable quartz à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#57Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.
Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#607“Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971“Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Des gens à la plage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32“Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#701Een Chinese figuur met ruyi van meerkleurig porselein.
Une figure chinoise avec un ruyi en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#202Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350 / 550 -
#455Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#683Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.
Un grand oeuf en malachite. Avec socle.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#314Alice RymowicPeriod: °1907“Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#15Een halsketting van zoetwaterparels met bijpassende oorbellen. In etui.
Un collier de perles d’eau douce et boucles d’oreilles assorties. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 160 / 200

