Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.

Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.

Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.
Dim. h: 23 x 17 cm
SKU: 2901190505.
Categories: Aziatisch, Brons.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #505
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #188

    Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.

    Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.
    No longer available
    Dim. h: 161 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #599

    Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.

    Un groupe en bronze représentant trois singes.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #862

    Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.

    Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #183

    Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.

    Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #790

    Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.

    Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #838

    “Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.

    ”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #799

    “Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.

    ”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 120
  • #830

    Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.

    Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm; Ø: 54 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #615

    Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h : 48 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #813

    Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.

    Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #756

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #611

    Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.

    Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #608

    Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.

    Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #812

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten.

    Un lustre en bronze à dix points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 340
  • #875
    The Franklin Mint

    “Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.

    ”Hibou”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #127

    Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.

    Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #886

    Een witgepatineerde houten schildersezel.

    Chevalet en bois laqué blanc.
    No longer available
    Dim. h: 204 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203

    Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1600 / 11800
  • #604

    Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.

    Un grand Guanyin en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #588

    Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #843

    Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.

    Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #844

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.

    Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm`
    Estimate: € 420 / 480
  • #168

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #431

    Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.

    Une paire de Yorkshire terriers en faïence. Travail Italien.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #55
    Longines Présene

    Een roestvrij stalen quartz horloge met lederen polsband.

    Une montre en acier inoxydable quartz à bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #57

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #607

    “Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 4,9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #484
    Jack Goderis
    Period: 1916 - 1971

    “Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    ”Des gens à la plage”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32

    “Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #701

    Een Chinese figuur met ruyi van meerkleurig porselein.

    Une figure chinoise avec un ruyi en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #202
    Paul Schouten
    Period: 1860 - 1922

    “Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 79 x 110 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #455

    Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #683

    Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.

    Un grand oeuf en malachite. Avec socle.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #314
    Alice Rymowic
    Period: °1907

    “Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #15

    Een halsketting van zoetwaterparels met bijpassende oorbellen. In etui.

    Un collier de perles d’eau douce et boucles d’oreilles assorties. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More