Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.

Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.

Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.
Dim. 19 x 45 x 38 cm
SKU: 2501220325.
Category: Metaal.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #325
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #283

    Een messingen weegschaal.

    Une balance en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342

    Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.

    Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #86

    Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.

    Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #217

    “Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.

    “Napoléon”. Une statue en métal rouillé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #78

    Een paar metalen eenden.

    Une paire de canards en métal.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #173

    “Varkentje”. Een metalen beeldje.

    “Cochon”. Une figurine en métal.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75

Other lots in this auction

  • #299

    Een smeedijzeren wandspiegel.

    Un miroir mural en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 65 x 92 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #235

    Een regulateur in houten kast met glas in lood.

    Un régulateur dans une caisse en bois avec vitrail.
    No longer available
    Dim. 75 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94
    Tony Reniers
    Period: 1923 - 2013

    “Herfstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.

    “Paysage d'automne”. Huile sur panneau. Signée et datée 1970.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #339
    R. Brunef

    “Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #44
    Jan Veerman

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #318

    Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.

    Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #555

    Een hert van brons. Azië.

    Un cerf en bronze. Asie.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #7
    Céramique Montoise, Bergen

    Een paar sierjardinières van meerkleurig aardewerk in de vorm van vissen met decor van A. Dubois.

    Paire de jardinières en poterie multicolore en forme de poisson, décorées par A. Dubois.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #281

    Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.

    Sculpture Art Déco de deux poissons-anges en bronze sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #277

    Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.

    Une coupe incolore taillée avec base et cadre en laiton doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Van Hoecke

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    “Vissershaven”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 77 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #459

    Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.

    Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More