#78Een paar metalen eenden.
#86Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
#217“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
#283Een messingen weegschaal.
Une balance en laiton.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75
#669Een antiek hoofdje van terracotta. Afrikaans werk.
#213Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
#219“Herder met koeien aan de drinkplaats” & “Paarden”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel in de geest van de XIXe eeuw.
Berger avec des vaches à l'abreuvoir & Chevaux. Une paire de peintures à l'huile sur panneau dans l'esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#331NachtmannEen vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#699Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
#415Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.
#235Een regulateur in houten kast met glas in lood.
#393Twee vintage glazen hoektafeltjes.
#267Een decoratief grendelgeweer.
#330Zes verschillende halssnoeren waarvan één parelmoer met bijpassende armband te herstellen.
Six colliers différents dont une en nacre peut être restaurée avec le bracelet assorti.No longer availableEstimate: € 40 / 60