Similar lots by type
-
#217“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#78Een paar metalen eenden.
Une paire de canards en métal.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#86Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#283Een messingen weegschaal.
Une balance en laiton.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.
Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#552Een paar vazen van japans aardewerk, versierd met een decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases en poterie japonaise décorés de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#553Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein.
Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 152 x 117 & 147 x 107 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402Zendel“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 15 cmEstimate: € 100 / 160 -
#690Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 300 / 400 -
#602Gaston PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange près de Gand. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#669Een antiek hoofdje van terracotta. Afrikaans werk.
Tête ancienne en terre cuite. Travail africain.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#470Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant markies slijp en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant taille marquis et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,28 gEstimate: € 600 / 700 -
#340RoskopfEen roestvrij stalen zakhorloge met horlogeketting.
Une montre de poche en acier inoxydable avec une chaîne de montre.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592“Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#215Lalique, FranceEen galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Een eironde vaas van geglazuurd aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Tijdperk Art deco. Vermoedelijk Boch, maar niet gemerkt.
Vase ovoïde en faïence vernissée à décor floral multicolore. Epoque Art Déco. Probablement Boch, mais non marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80


