Similar lots by type
-
#86Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#78Een paar metalen eenden.
Une paire de canards en métal.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#342Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.
Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 70 -
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#283Een messingen weegschaal.
Une balance en laiton.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#605Een vierkanten voorraadbus met deksel van Chinees porselein.
Boîte de conservation carrée avec couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 85 / 100 -
#37Goebel, Germany“Kammersänger”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 131.
Kammersänger. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. N° 131.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#196Een antieke eikenhouten tafel met twee gesculpteerde laden.
Une table ancienne en chêne avec deux tiroirs sculptés.No longer availableDim. 85 x 162 x 55 cmEstimate: € 45 / 60 -
#310Een 18 K witgouden ring bezet met een kleine solitaire van +- 0,20 ct. Ring terug gehecht worden.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un petit solitaire de +- 0,20 ct. Bague à rattacher.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 200 / 250 -
#271Een lot archeologische vondsten, bestaande uit fossiele schelpen, een blikseminslag, een bijl, een bijtel, passer en winkelhaak.
Lot de découvertes archéologiques, composées de coquillages fossiles, d'un coup de foudre, d'une hache, d'un ciseau, d'un compas et d'une équerre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#524Een grote rechthoekige salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Grande table basse rectangulaire avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableDim. 48 x 150 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#415Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.
Sept coupes à champagne en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#440Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale briljant +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une taille brillant centrale +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#673AlessiWitmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.
Plat et coupe en métal blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 & Ø38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#355“Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.
“Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.No longer availableDim. 71 x 54 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#311Een Spaanse bajonet voor een Mauser geweer. Met lederen gordelbevestiging.
Une baïonnette espagnole pour un fusil Mauser. Avec attache de ceinture en cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#665Een designvaas van rood en zwart geglazuurd aardewerk.
Vase design en faïence émaillée rouge et noire.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50


