Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.

Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.

Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.
Dim. 19 x 45 x 38 cm
SKU: 2501220325.
Category: Metaal.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #325
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #173

    “Varkentje”. Een metalen beeldje.

    “Cochon”. Une figurine en métal.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #86

    Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.

    Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #217

    “Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.

    “Napoléon”. Une statue en métal rouillé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #283

    Een messingen weegschaal.

    Une balance en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Een paar metalen eenden.

    Une paire de canards en métal.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #342

    Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.

    Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #419

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.

    “Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #158

    “Oriëntaalse danseres”. Een art deco bronzen beeldje op een zwartmarmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus. Met bronscachet.

    “Danseuse orientale”. Statue Art Déco en bronze sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Chiparus. Avec cachet bronze.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #628

    Drie Japanse tanto’s.

    Trois tantos japonais.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #59
    Maurice Hagemans
    Period: 1852 - 1917

    “Vissershaven”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1881.

    “Port de pêche”. Une aquarelle. Signée et datée 1881.
    No longer available
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #195
    Banci, Firenze

    Een metalen luchter met groen marmermotief en met zes vergulde lichtarmen, eindigend in gesatineerde glazen kapjes.

    Lustre en métal à motif de marbre vert et à six bras de lumière dorés, terminés par des abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #224
    De Meyer

    “Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Gaines de foin. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 66 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #213

    Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.

    Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.

    Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
  • #205
    Lalique, France

    Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.

    Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #618

    Een lot Imariporselein, bestaande uit drie borden (21 cm - 29 cm) met gelobde randen en een dekselvaas (h: 35 cm) . XIXe en XXe eeuw.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de trois assiettes (21 cm - 29 cm) à bords lobés et d'un vase à couvercle (h : 35 cm). XIXème et XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #570

    Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.

    Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce grises et un fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 450 / 500
  • #85

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en 24 smaragden een gezamenlijk gewicht van +- 4,40 ct.

    Montre à bracelet en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,44 ct et de 24 émeraudes ayant un poids total de +- 4,40 ct.
    No longer available
    Dim. 17,70 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More