Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.

Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.

Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.
Dim. 19 x 45 x 38 cm
SKU: 2501220325.
Category: Metaal.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #325
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #283

    Een messingen weegschaal.

    Une balance en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    “Varkentje”. Een metalen beeldje.

    “Cochon”. Une figurine en métal.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #86

    Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.

    Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #217

    “Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.

    “Napoléon”. Une statue en métal rouillé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #78

    Een paar metalen eenden.

    Une paire de canards en métal.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #342

    Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.

    Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #272
    Lucien Hock
    Period: 1899 - 1972

    “Notre jardin et Johny été 1955”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.

    “Notre jardin et Johny été 1955.” Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 74 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #202
    Herend, Hungary

    Een aperitiefschaal van meerkleurig porselein met drie schelpvormige schaaltjes en getooid met vissen. Onderaan gemerkt.

    Un bol apéritif en porcelaine multicolore avec trois plats en forme de coquille et décoré de poissons. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138

    Een rechthoekige schotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Delheid. 1554,3 gram.

    Un plat rectangulaire en argent 800‰. Poinçonné par Delheid. 1554,3 grammes.
    No longer available
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #203
    Delvaux

    Een blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.

    Une pochette en cuir verni bleu avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #216

    Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.

    Table de jeu en bois patiné blanc de style Louis XVI. Plateau feutre d'un côté et cuir de veau vert de l'autre. Avec trois fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. H:95cm(stoel) Dim:76x76x72(tafel)
    Estimate: € 80 / 100
  • #661

    Een lot Japans porselein, bestaande uit een kom (schilfer aan de basis), een klein kommetje en een kopje met schotel (kleine randschilfer). XIXe eeuw.

    Lot en porcelaine du Japon, composé d'un bol (éclat à la base), d'un petit bol et d'une tasse avec soucoupe (petit éclat sur le bord). XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 - 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #27

    “De ontvoering van Europa. Vrouwelijk naakt op stier”. Een meerkleurig porseleinen groepje.

    L’enlèvement d’Europe. Nu féminin sur un taureau. Groupe en porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38
    Lalique, France

    Een bolle karaf van kleurloos kristal met geribd en gesatineerd motief. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een kleine kleurloos kristallen coupe op voetstuk van zwart marmer.

    Une carafe convexe en cristal incolore à motif côtelé et satiné. Marquée en bas. Ci-joint une petite coupe en cristal incolore sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.

    Paire de tables d'appoint avec piétement en forme de palmier patinés or et plateaux ronds en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 60 cm
    Estimate: € 340 / 360
  • #122
    Henry Schouten

    “Koeien in de stal.” Olieverf op doek. Winkelhaakscheur rechts onderaan.

    “Vaches dans la grange.” Huile sur toile. Déchirure en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 145 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #90

    Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden bolletjes en slot van twee kleuren goud.

    Un collier de perles avec des perles en or jaune 18 carats et un fermoir en or bicolore.
    No longer available
    Dim. 27,15 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #181

    Een collectie Belgische postzegels in 7 albums.

    Une collection de timbres belges en 7 albums.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More