Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Alexendre, Belgium

Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.

Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.
Dim. h: 65 cm
SKU: 2508200671.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #671
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #177

    “Danseres uit het interbellum”. Een bronzen beeld naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.

    “Danseuse art déco”. Sculpture en bronze d’après Agathon Léonard. Sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #774
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #184
    Carl Sierig
    Period: 1839 - 1905

    “Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.

    “Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #700

    Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.

    Table ovale en noyer aux allonges et sur pieds rainurés.
    No longer available
    Dim. 114 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #520

    Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.

    Coffre en noyer ancien sur pieds patins.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.

    Tapis Persan en laine.
    No longer available
    Dim. 243 x 360 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #679

    Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.

    Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Een over het geheel gemarquetteerde tafel op centrale poot, het blad versierd met geometrisch stermotief. XIXe eeuw.

    Table marquetée sur pied central, tablette décorée d’une étoile géométrique.
    No longer available
    Dim. Ø: 96 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #547

    Twee groepjes van gesculpteerd Japans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.

    Deux groupes en ivoire sculpté. Travail japonais, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 & 19,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #158

    “Cupido”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Cupidon”. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #194

    “Carnaval te Oostende”. J. Ensor. - Zeldzame affiche met officiële zegels van de stad en met justificatie op keerzijde.

    “Carnaval à Ostende”. J. Ensor. Affiche rare avec timbres officiels de la ville et avec justification au verso.
    No longer available
    Dim. 55 x 30 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #489

    “Vogels bij een bloeiende boom”. Een paar Chinese Gouaches op zijde. Gemerkt.

    “Oiseaux dans un arbre en fleurs” Paire de gouaches chinoises sur soie. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 83 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More