Other lots in this auction
-
#207Clovis-Edmond MassonPeriod: 1831-1913“Leeuwin met prooi”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Lionne avec proie . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 600 / 650 -
#273Een oude messing/brons patrijspoort.
Un vieux hublot en laiton / bronze.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#654Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.
Lustre en vert et or avec six lumières et décoré de personnages féminins, le dessous avec coupe en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 300 / 400 -
#76Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.
Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.No longer availableDim. 59 x 52 cmEstimate: € 25 / 35 -
#565Een Bretoense staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met een scène aan de haard, bladeren en met opengewerkte spijltjes.
Pendule de grand-père breton avec boîtier sculpté, décorée d'une scène de cheminée, de feuilles et de barres ajourées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#623Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#461Een kandelaar in de vorm van een bronzen kameel met verzilverde palmbladeren. XIXe eeuw.
Bougeoir en forme de chameau en bronze à feuilles de palmier argentées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#281Een tweedelig serveerbestek met verzilverd metaal met benen handvatten. In etui.
Un couvert de service deux pièces en metal argente aux manches en os. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#482“Compositie in zwart en geel”. Inkt en aquarel op papier. Draagt een monogram ‘E.B. en 1960.
Composition en noir et jaune . Encre et aquarelle sur papier. Monogramme d'ours E.B. et 1960.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#754Een paar antieke mondgeblazen kleurloos glazen karaffen.
Une paire de carafes antiques en verre incolore soufflé à la bouche.No longer availableDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een paar fruithouten doosjes, waarbij één versierd met inlegwerk.
Une paire de caisses en bois fruitier dont une décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 11 & 8 cmEstimate: € 40 / 60


