#255Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,63 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 950 / 1100 -
#27ChristofleEen mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.
Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
#548Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
#304Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#290Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 150 / 200 -
#236Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage.No longer availableDim. 104 x 112 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Un grand obus en laiton de la Première Guerre mondiale marquée FN 1918.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 80 / 100