#297Een paardenkoets en een koppel van meerkleurig Duits porselein. Beide gemerkt onderaan.
#248Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
#744Twee verschillende plantenstaanders.
#441ChristofleEen zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.
#116Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#487Een lot van vier verguld houten Thaise Boeddha’s.
#690Twee verschillende schotels van Imariporselein, versierd met bloemendecors.
#592Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#113S. BenvenutiEen zilveren medaille. Gesigneerd. Uitgave van de Franklin Mint.
Une médaille d'argent. Signée. Délivrée par la Franklin Mint.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 320 / 350 -
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450 / 550 -
#93“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
#721Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. l:Estimate: € 40 / 50