Other lots in this auction
-
#19Spiegeltje van gebeeldhouwde en vergulde lijst met bloemen op de hoeken. Einde XIXde eeuw.
Miroir en cadre sculpté et doré avec des fleurs aux angles. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#153Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.
Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#713Een reeks van vier borden van Imari-porselein met florale decors. Omstreeks 1900.
Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari avec des décorations florales. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#179Henri Schouten“Voorstelling met engeltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd
Représentation avec des anges . Huile sur toile. Signé et daté.No longer availableDim. 50 x 74 cmEstimate: € 550 / 650 -
#221Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#379Een serie van zes notenhouten art deco stoelen, geïnspireerd op Régence voorbeelden. Wortelhouten details en groene lederen zittingen.
Suite de six chaises art déco en noyer inspirées par des exemples Régence. Détails en ronce, sièges en cuir vert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#617Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#680Henri RobertsPeriod: 1865 - 1929“Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#129Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 53 cmEstimate: € 50 / 70 -
#723Guerin, BouffioulxEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met leeuwenschild en blauwvoet. Gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore avec écusson de lion et base bleue. Marqué.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#513GuerinEen grote siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.
Grad vase en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base. Période art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50


