Other lots in this auction
-
#524Schuermans“Anion - Cation”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2000 buiten de plaat.
Anion - Cation . Une lithographie. Signée et datée 2000 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 81 x 110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#287Een lot van drie verschillende groepjes van meerkleurig Duits porselein met voorstellingen van XVIIIe eeuwse koppels.
Lot de trois groupes en porcelaine allemande polychrome représentant des couples du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#728Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Staf François“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 50 / 60 -
#95Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met turkoois.
Un collier en or jaune 14 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties serties de turquoise.No longer availableDim. bruto: 4,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#58“Sint-Joris en de draak”. Twee messingen triptieken.
“Saint-Georges et le dragon”. Deux triptyques en laiton.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier verschillende vazen, een kan en twee karaffen.
Lot de cristal incolore et de verrerie, composé de quatre vases différents, un pichet et deux carafes.No longer availableDim. h: 20 - 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#491Een antiek Chinees beeld van gesculpteerd hardhout in de vorm van een personage op een Fo-hond. Enkele oude beschadigingen.
Sculpture chinoise ancienne en bois dur représentant un personnage assis sur un chien de Pho. Quelques dégâts anciens.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
Petit lustre en bronze à six lumières.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#515Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#384Een ronde Empire piëdestal van notenhout op driepoot met vergulde klauwen. Groen marmeren bladen (gebroken en gelijmd).
Un piédestal Empire rond en noyer sur un trépied à griffes dorées. Dessus en marbre vert (cassé et collé).No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 100 / 120


