Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
Dim. 152 x 92 cm
SKU: 1004180506.
Category: Meubel.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #506
Estimate: € 200 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #608

    Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #609

    Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #602

    Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.

    Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 192 x 111 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #615

    Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.

    Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 148 x 100 x 46 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #826

    Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.

    Suite de cinq chaises rustiques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #612

    Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.

    Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #175

    Een serie van zes sobere eikenhouten stoelen.

    Une série de six chaises en chêne, sobre”.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.

    Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Vincent Sheppard

    Een reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.

    Suite de quatre chaises en osier de la série “Lloyd Loom collection”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.

    Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 130 x 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #605

    Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).

    Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).
    No longer available
    Dim. H 210 x B 65 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #235

    Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.

    Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #595

    Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.

    Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 153 x 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #599

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #616

    Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.

    Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 165 & 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #185

    Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.

    Une garde-robe à deux portes en noyer, style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 205 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #596

    Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #195

    Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.

    Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 169 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.

    Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #627

    Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.

    Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #623

    Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.

    Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 104 x 97 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #606

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #588

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #614

    Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.

    Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #462
    Floris Jespers

    “Moi et la Mer”. Droge naald. Genummerd 4/30 en buiten de plaat gesigneerd.

    ”Moi et la Mer”. pointe sèche. Numérotée 4/30 et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 7 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #560
    Swarovski

    “Antonio”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijkse uitgave 2003. In originele doos, met display en kristallen plaquette.

    “Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #165

    Een notenhouten armstoel in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer de style Louis XIII, revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #359

    “Bourgondische hertog en zijn gevolg”. Een recent wandtapijt.

    “Le Duc de Bourgogne et son cortège”. Tapisserie récente.
    No longer available
    Dim. 140 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #694
    Pablo Picasso

    “Musicerende naakten”. Litho. Gesigneerd in de plaat. Achteraan: 907 uitgave Euro Art 1975.

    “Nus jouant de la musique”. Litho. Signée dans la planches. Au verso: “907 ed. Euro Art 1975”.
    No longer available
    Dim. 31 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97

    Een neobarokke putti van zamak. Zichtbare naden.

    Un putti de style Baroque en regule. Jointures apparentes.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #112
    Jean Poulain

    “Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #827

    Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Licht afwijkende modellen, waarbij eentje met een voetbankje. Bekleding versleten.

    Paire de fauteuils en noyer sculpté de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Modèles légèrement différents, l’un accompagné d’un repose pieds. Tapisserie usée.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #395

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een blauwe en een groene asbak en een vaas met roze ruitmotieven. De laatste twee van Val St. Lambert.

    Un lot d’objets divers en cristal, comprenant un cendrier bleu et vert, et un vase à décoration de losanges rose. Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #330

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en princesse ayant un poids totald de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #64

    Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.

    Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #733

    Drie appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.

    Trois appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More