Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.

Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.

Un coffret en bois plaqué et un coffret plus petit en laiton martelé.
Dim. 24 x 34 & 13 x 23 cm
SKU: 2906210634.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #634
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #252
    Piet Mees

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage d'hiver. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #439

    “Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.

    Couple cubiste. Technique mixte. Porte une signature cyrillique.
    No longer available
    Dim. 46 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #605

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 230 x 170 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #468

    Een sierschotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. XIXe eeuw.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #158

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #568

    “Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.

    Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #38
    Lalique

    Een gegivreerd glazen beeldje van een baadster. Onderaan gesigneerd. Minuscuul schilfertje aan een dij.

    Une statue en verre coulé d'une baigneuse. Signée en bas. Minuscule flocon sur une cuisse.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #151

    Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.

    Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. 135 x 150 cm
    Estimate: € 5500 / 6000
  • #7

    Een lot antieke sport- en spelmaterialen, bestaande uit vier bowls (koersballen), een twee cricketbats, een lintmeter in lederen etui, een kaartenkistje met scoreteller, een kleine puntenteller met ivoren toetsen en een scorebord.

    Un lot d'équipements de sport et de jeux anciens, composé de quatre balles, deux battes de cricket, un mètre ruban dans un étui en cuir, une boîte à cartes avec compteur de points, un petit compteur de points avec clés en ivoire et un tableau de bord.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #329

    “Just resting” & “Wayside harmony”. twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 111 & 112.

    Just resting & Wayside harmonium. Deux groupes de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué au bas. No. 111 & 112.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 & 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599

    Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met inlegwerk bronsbeslag.

    Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze incrusté.
    No longer available
    Dim. 90 x 40 x 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #327
    Val St. Lambert

    Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de bougeoirs à deux branches en cristal incolore taillé. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More