Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#696Een messingen staande lamp, versierd met draakjes.
#338Een groot en gevarieerd lot kunstboeken.
#30Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#502Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
#232Een rustbank van fruithout. XIXde eeuw. Opnieuw te bekleden.
Un canapé en bois fruitier. XIXème siècle. A retapisser.No longer availableDim. 187 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#375Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#162Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.
#319“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
#177Een zilveren toasthouder, getooid met een gevleugelde leeuw.
#377Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
#432“Abstract stilleven”. Gemonogrammeerd.
Nature morte abstraite. Monogrammé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 150 / 250