#460GabbehEen handgeknoopt Iraans wollen karpet.
#588“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
#246Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
#249Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
#86Een lot van zeven Windsorstoelen, waarbij drie armstoelen. (Eén licht afwijkend model)
Un lot de sept chaises Windsor, dont trois fauteuils. (Un modèle légèrement différent)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#633Een paar sierborden van Europees porselein met romantisch decor centraal en de vleugel met vergulde motieven op blauwe fond.
Une paire d'assiettes décoratives européennes en porcelaine avec un décor romantique au centre et l'aile avec des motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#438Een Chinees porseleinen kraagvaas met drakendecor. Met houten sokkel.
Vase à col en porcelaine de Chine à décor de dragon. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#169Een heiligenbeeld van deels witgebeitst hout. Barok. Letsels en manco’s.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée, de petits rubis et de perles (2 perles manquent).No longer availableDim. 2,02 gEstimate: € 80 / 120 -
#533Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
#559Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Une table basse moderne avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 80 / 100