#18Cristal d’ArquesEen gegoten glazen beeldje van een dolfijn. Gemerkt met label.
#695Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#671Een paar koperen kandelaars.
#238Capodimonte“De jager”. Een beeld van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
#382“De naaister”. Olieverf op papier. Lichte beschadiging linksboven
La couturière. Huile sur papier. Légers dommages en haut à gauche.No longer availableDim. 38 x 27,5Estimate: € 100 / 150 -
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
“Missale Romanum”. Anvers, Plantin, 1757. Légères traces d’humidité et usures.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#197“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
#22“Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.
#606Een lot van 58 vuurvaste haardtegeltjes in drie motieven.
#140Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 300 / 400 -
#542Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableDim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80 / 120