#391Bordje van Chinees blauw en wit porselein. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine bleu et blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø é” CMEstimate: € 35 / 45 -
#229LimogesEen terrine met schaal van donkerblauw porselein. ‘Copie d’ancien’.
#117Val Saint-LambertCoupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.
#407“Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.
#543Een lot bestaande uit vier karaffen en twee schenkkannen van geslepen kristal.
Lot composé de quatre carafes et de deux cruches en cristal taillé.No longer availableDim. H:30-33cmEstimate: € 120 / 200 -
#458Drie kleine theekopjes en schoteltjes van Chinees porselein met een guirlandedecor in rood, rose en goud naar Imari-voorbeeld. Geribde vorm. XIXde eeuw.
#110Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en onyx.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,53 ct et d'onyx.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#209J. Bollen“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#604Twee antieke glazen stolpen met kruisbeelden.
Deux anciennes cloches en verre avec crucifix.No longer availableDim. h: 54 & 46 cmEstimate: € 60 / 100