Similar lots by type
-
#780Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Table à allonges et six chaises assorties de style Louis XVI.No longer availableDim. 108 x 156 cmEstimate: € 80 / 100 -
#761Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#598Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
Bibliothèque de style Chippendale ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. 190 x 130 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#696Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.
Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#516Een gefineerd rond bijzettafeltje in art deco-stijl met drie laden.
Table d’appoint ronde en bois de placage de style art déco. Ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 240 / 280 -
#783Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.
Table anglaise à abattants.No longer availableDim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)Estimate: € 200 / 300 -
#764Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
Lingère à deux corps en chêne.No longer availableDim. h: 227 cmEstimate: € 200 / 300 -
#759Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 x 103 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#798Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#755Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#774Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#770Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 60 / 100 -
#466Vynco LuxeTwee vintage bakelieten krukjes. Jaren ‘70. Gemerkt.
Deux sellettes vintage en bakelite. Années ‘70. Avec marque.No longer availableDim. h: 40 & 48 cm; Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#785Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716Een kleine étagère van chroom en glas.
Petite étagère en chrome et verre.No longer availableDim. 80 x 45 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#736Een gesculpteerde en zwartgelakte armstoel.
Fauteuil sculpté et laqué noir.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#795Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.
Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#833Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#648Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Tabouret en bois dur sculpté sur tripode et avec tablette ronde cloisonnée.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 300 / 350 -
#793Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496Een gatelegtafel.
Une table gateleg en chêne.No longer availableDim. 73 x 127 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676Een design armstoel met metalen frame, houten armleuningen en met lederen kussens.
Fauteuil design en métal et bois. Coussins en cuir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#816Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#244Een brede verguld messingen wandconsole met roze marmeren blad en spiegel in drie delen: 130 x 125 cm.
Console rococo doré à tablette en marbre rose et miroirs à trois ventaux.No longer availableDim. 85 x 165 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#462“De jazzspeler uit de verdrukking”. Twee etsen, samenwerkingen rond hetzelfde thema, waarbij één gesigneerd door Sluyds & Kennes en de andere door Logine & Van Akeleyen. Genummerd op respectievelijk 52 en 51 exemplaren.
“Je musicien de jazz et la répression”. Deux eaux fortes dont une signée Sluyds & Kennes et l’autre Logine & Van Akeleyen. Numérotées sur 52 et 51 exemplaires.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale briljant van +- 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et d'un diamant central de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 350 / 450 -
#254Halve houten scheepsromp als wandversiering.
Demi coque de bateau en bois comme décoration murale.No longer availableDim. 173 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#508Een schaalmodel van een viermaster.
Modèle d’un quatre-mâts.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#396Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50 / 80 -
#821Een kristallen siercoupe op voet met pendeloques.
Coupe décorative en cristal sur pied et avec pendeloques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#405Marguy ChronometreEen roestvrij stalen zakhorloge.
Montre de poche en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#363Een getorste houten staande lamp, versierd met gesculpteerde bloemetjes.
Lampadaire en bois torsadé décoré de petites fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 163 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Een 18 karaats geel en wit gouden cachetring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague cachet en or jaune et blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 250 / 350 -
#308Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 25 / 35 -
#532Een luitenantstschako van de Belgische infanterie, 1914.
Shako de lieutenant de l’infanterie belge, 1914.No longer availableEstimate: € 120 / 200

