Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.

Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.

Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.
Dim. 111x50x77cm
SKU: 2709220580.
Category: Meubel.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #580
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #126

    Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.

    Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.
    No longer available
    Dim. 160 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #539

    Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.

    Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.
    No longer available
    Dim. 105 x 60 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #346

    Een sobere grenenhouten bidstoel.

    Une chaise de prière sobre en pin.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #679

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).
    No longer available
    Dim. H:105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #176

    Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.

    Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 72 x 146 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #205

    Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.

    Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.
    No longer available
    Dim. 79 x 43 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #530

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #506

    Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.

    Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.
    No longer available
    Dim. 44 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #690
    Brown & Beres Designs Inc.

    Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.

    Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.
    No longer available
    Dim. 60 x 68 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #585

    Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.

    Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.
    No longer available
    Dim. 133 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #695

    Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.

    Deux chaises en chrome et bois de hêtre avec assise et dossier inclinés. Travail italien.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #466

    “Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.

    "Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op tapse poten.

    Table à jeux ronde en placage de noyer à plateau rabattable, recouverte de feutre et reposant sur des pieds fuselés.
    No longer available
    Dim. Ø: 83 cm
    Estimate: € 40 / 5
  • #505

    Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.

    Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 49 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689
    Brown & Beres Designs Inc.

    Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.

    Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.
    No longer available
    Dim. 44 x 106 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.

    Un bureau anglais avec dessus en vachette et trois tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 140 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #540

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #544

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #215

    Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.

    Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.
    No longer available
    Dim. 258x215x76cm (max)
    Estimate: € 70 / 100
  • #146

    Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.

    Une grande armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. 246x202x75cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #687

    Een grote rechthoekige salontafel.

    Une grande table basse rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 100 x 160 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #555

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #682

    Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.

    Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.
    No longer available
    Dim. 36 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 60

Other lots in this auction

  • #355
    Swarovski Lourdes

    Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #250

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en een vierkante smaragd van +- 1,14 ct. Met ALGT certificaat.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,90 ct et d'une émeraude carrée de +- 1,14 ct Avec certificat ALGT.
    No longer available
    Dim. 5,76 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #287

    Edison Home Phonograph. Een slingergrammofoon. Perfecte staat.

    Phonographe Edison Home. Un phonographe. Condition parfaite.
    No longer available
    Dim. H:56cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #9

    Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.

    Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.
    No longer available
    Dim. 3-7cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #418

    “Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.

    Notre-Dame de Bon Secours. Lot composé de 11 figurines de saints en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #686

    Een zwartgelakt gedraaid perenhouten boeken/ krantenrekje.

    Porte-livres/revues en bois de poirier tourné laqué noir.
    No longer available
    Dim. 75 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #105

    Een 18 K witgouden armband bezet met witten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,79 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #3

    Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee kleine en een groter vaasje, een potje, een kleine asbak en een pique-fleurs. We voegen er een vaasje van Bergen aan toe.

    Lot de poterie de Gouda, composé de deux petits et d'un plus grand vase, d'une jarre, d'un petit cendrier et d'un pique-fleurs. Nous ajoutons un vase de Bergen.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401

    Een theepot van Chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de personnages dans le décor. Marquée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #697

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #340
    Tavannes Watch Co.

    Een zakhorloge in 800‰ zilveren kast.

    Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰.
    No longer available
    Dim. l: 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #420

    Een paar zeshoekige vazen van Satsuma-aardewerk, versierd met decor van figuren. Begin XXe eeuw.

    Paire de vases hexagonaux en faïence de Satsuma, à décor de personnages. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More