#40
Een 9 karaats geel gouden horlogeketting. Eén schakel doorgezaagd.
#356
Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
Een eikenhouten eendeurskast, versierd met gesneden geometrische motieven.
#510
Een eikenhouten gatelegtafel.
#230
Deux alliances en or jaune 18 K (9,16 g) et une en or jaune 22 K (3,60 g).No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#273
Een pop met porseleinen hoofdje.
#514Lode BosmansPeriod: 1925 - 2017
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Avec livret.No longer availableDim. 79 x 94 cmEstimate: € 75 / 100 -
#758
Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
#703
Een lot oud papiergeld (XXste eeuw, voor-en naoorlogs), o.m. Belgisch en Duits en Oostenrijks stads-en noodgeld (Marken en Heller).
Lot de vieilles notes bancaires (XXe siècle) dont argent belge, argent et Notgeld allemand et autrichien (Mark et Heller).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#52Vanaerschot
“De kus”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le baiser”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#217
#698
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80 / 100