Other lots in this auction
-
#22
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#65
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge bezet met diamantjes oude slijp, pareltjes en email.
Montre de poche en or jaune 18 K sertie de petits diamants de taille ancienne, de perles et d’émail.No longer availableDim. 16,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#695
Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
Canapé ancien en acajou. Travail français.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 180 / 240 -
#121‘Must’ de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 200 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,54 ct. en gekalibreerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,54 ct et de rubis calibrés ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 550 / 650 -
#610
Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#539
Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.
Miroir Edwardian incrusté d’un trait de bois fruitier.No longer availableDim. 169 x 101 cmEstimate: € 40 / 50 -
#340
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 350 / 450 -
#89L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 58 x 49 & 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#337
Een gefineerd theekistje van notenhout met twee leeuwenkoppen aan de zijkanten.
Boîte à thé en placage de noyer décorée de deux têtes de lion sur les côtés.No longer availableDim. 16 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#38
Een lot van zes kunstboeken over Jakob Smits, Kurt Peiser en Van Der Loo.
Lot de six livres d’art traitant sur Jakob Smits, Kurt Peiser et Van Der Loo.No longer availableEstimate: € 60 / 80