#461
Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing.
#608
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. (Restauratie aan oren).
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. (Restauration aux anses).No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#446
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#316
#54
Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
#708
Twee bajonetten van rond Wereldoorlog 2, waarbij één met schede. Genummerd.
#151
Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.
#306
Een notenhouten dagbed. XIXe eeuw.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#58Hollohza, Hungary
#220
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 600 / 700 -
No longer availableDim. Ø: 35 cm