Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.

Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.

Commode anglaise plaquée avec trois grands et deux petits tiroirs.
Dim. 107 x 101 x 50 cm
SKU: 2408210236.
Category: Meubel.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #595

    Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 62 x 133 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #580

    Een klasseermeubeltje met rolluik.

    Un classeur avec volet roulant.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een paar zwartgelakte tafeltjes met verguld lijstmotief.

    Une paire de tables laquées noires avec un motif doré.
    No longer available
    Dim. 52 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #645

    Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.

    Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #256

    Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl en bekleed met groen fluweel.

    Une paire de fauteuils en noyer de style Régence recouverts de velours vert.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #266

    Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise avec revêtement en velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #96

    Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.

    Une commode en bois blanc avec quatre tiroirs intégrés.
    No longer available
    Dim. b: 128 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #116

    Een Engels mahoniehouten meubel met twee paneeldeuren en een openklapbare bovenkant.

    Un meuble anglais en acajou avec deux portes à panneaux et un dessus rabattable.
    No longer available
    Dim. 127 x 96 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #585

    Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.

    Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.
    No longer available
    Dim. 133 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #635

    Een kaarttafel met vier bijpassende armstoelen.

    Une table à cartes avec quatre fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #655

    Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.

    Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #600

    Een notenhouten tafelvitrine.

    Une vitrine de table en noyer.
    No longer available
    Dim. 76 x 86 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.

    Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 85 x 131 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een gebeeldhouwd bureau op sledepoten, met twee laden en het blad met parketwerk.

    Un bureau sculpté sur tréteaux, avec deux tiroirs et le dessus parqueté.
    No longer available
    Dim. 150 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #566

    Een mahoniehouten klapsecretaire met vier laden onder het blad en binnenin zes kleine laden en een kastje.

    Un secrétaire pliant en acajou avec quatre tiroirs sous le dessus et à l'intérieur six petites tiroirs et un meuble.
    No longer available
    Dim. 104 x 107 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #610
    Joe Colombo

    “Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.

    “Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #456

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #306

    Een gesculpteerde kuipfauteuil, bekleed met tapisserie., We voegen er een Régence voetbankje,bekleed met naaldwerk aan toe.

    Un crapaud sculpté, recouvert de tapisserie. On ajoute un pouf Régence tapissé.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een zwartgelakt en goudgepatineerd Chinees tweedeurskastje.

    Un meuble chinois à deux portes laqué noir et patiné or.
    No longer available
    Dim. 91 x 62 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 1500
  • #126

    Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.

    Un meuble en pin composé de trois parties superposées
    No longer available
    Dim. 185 X 116 X 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #590

    Een Engels notenhouten hoekkastje met een paneeldeur onder een gevitreerde deur.

    Un meuble d'angle en noyer anglais avec une porte à panneaux sous une porte vitrée.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 70 / 110
  • #640

    Een reeks van acht grijsgepatineerde stoelen in Régencestijl met gevlochten rug, waarbij twee armstoelen.

    Ensemble de huit chaises de style Régence patinées grises à dossiers pans coupés, dont deux fauteuils.
    No longer available
    Dim. 93 X 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #576

    Een commode met twee grote onder twee kleine laden en met marmeren blad.

    Commode avec deux grands sous deux petits tiroirs et avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 85 X 127 X 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #665

    Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.

    Une bibliothèque basse en chêne de style régence.
    No longer available
    Dim. 100 x 200 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #465

    Acht zilveren munten waaronder: 5 F. Léopold II, 250 FB Boudewijn, 500 F Belgique 1830-1980, 5 Ecu 1987 samen 196,35 g. en één Canadese munt 1983.

    Huit pièces en argent dont : 5 F. Léopold II, 250 FB Baudouin, 500 F Belgique 1830-1980, 5 Ecu 1987, ensemble 196,35 g. et une pièce canadienne 1983.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #316

    Een mahoniehouten bijzetmeubeltje met twee legplanken.

    Un meuble d'appoint en acajou avec deux étagères.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #573

    Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.

    Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 190 / 230
  • #359

    “Huis”. Aquarel op papier. Draagt handtekening. Lichte beschadiging.

    “Maison”. Aquarelle sur papier. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #233

    Een lot bestaande uit een lage zilveren kaarsenhouder, een 800‰ zilveren lepel, een 833‰ theezeefje en een potje 830 samen 145 g. We voegen er een verzilverd kopje met schoteltje en een verzilverd montuur met hondje aan toe.

    Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #199

    Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.

    Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #380

    Geelgouden medaille 22K ter herdenking van het 25-jarig koningsjubileum van Boudewijn I in 1976.

    Médaille d'or jaune 22K en commémoration du 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.
    No longer available
    Dim. 6,45 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #536

    Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.

    Un bureau chinois avec trois tiroirs en ceinture. Repose-pieds d’entretoise.
    No longer available
    Dim. 84 X 115 X 59,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #41
    Derringer, Philadelphia

    Een klein vuursteenpistool.

    Un petit pistolet à silex.
    No longer available
    Dim. L. 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #222
    Yves Theys

    “Vrouwelijk naakt in een landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Femme nue dans un paysage. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303

    Een kruisbeeld van gedraaid perenhout met verzilverde corpus en versieringen, we voegen er een paternoster aan toe. XIXe eeuw.

    Un crucifix en poirier tourné avec corps et décors argentés, nous y ajoutons un chapelet. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #510

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een parel.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,08 ct et d'une perle.
    No longer available
    Dim. 5,37 g
    Estimate: € 330 / 380
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More