Similar lots by type
-
#258
Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300/400 -
#218
Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.
Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1800/2000 -
#738
Een sobere ronde houten wandklok.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 30/40 -
#116J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#213
Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
Un cartel en bronze doré, style Louis XVI.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600/1800
Other lots in this auction
-
#172Piet GillesPeriod: 1908-1995
“Stilleven met kreeft en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Nature morte aux fruits et homard”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 66 x 101 cmEstimate: € 150/250 -
#127
“Marguerite”. Koperen beeld naar Rancoulet.
“Marguerite”. Sculpture en cuivre d’après Rancoulet.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 200/260 -
#433
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#495Leopold Van Esbroeck
“Zittende vrouw.” Een beeld van gesculpteerd notenhout.
“Femme assise”. Une statue en noyer sculpté.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 50/70 -
#381Val Saint Lambert
Kristallen vaas, groen gekleurd in de massa.
Vase en cristal coloré vert dans la masse.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30/50 -
#371
Een lot glaswerk in de stijl van Mary Gregory, bestaande uit een klepkannetje met tinnen montuur, een kopje en een juwelendoosje met handgeschilderd bloemendecor.
Lot de verrerie dans le style Mary Gregory comprenant une chope couverte à monture en étain, une tasse et une boîte à bijoux à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 15/20 -
#312Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Boszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1901.
“Vue sur les bois”. Huile sur panneau. Signé, et daté au verso 1901.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 150/200 -
#173Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#450
“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
“Le livre du Sacrifice”. Avec des illustrations de Van Imerseel. Ed. 1938.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#486
Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.
Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 200/300 -
#698
Vijf gastronomische boeken. Ali-Bab. “Gastronomie Pratique”. Flammarion, Paris 1931. 1281 pagina’s in linnen band (slijtage). Jules Gouffé. “Le Livre de Cuisine”. Hachette, Paris 1893. Lederen rug (slijtage). Prosper Montagné. “Larousse Gastronomique”. Voorwoord A. Escoffier en Ph. Gilbert. 1850 gravures en 16 kleurenplaten buiten de tekst. 1938. Jules Trousset. “Un million de recettes”. In 2 volumes. Fayard, Paris
Cinq livres gastronomiques. Ali-Bab. “Gastronomie Pratique”. Flammarion, Paris 1931. 1281 pages, couverture en lin ( usagé). Jules Gouffé. “Le livre de Cuisine”. Hachette, Paris 1893. Dos en cuir ( usagé). Prosper Montagné. “Larousse Gastronomique”. Préambule par A. Escoffier et Ph. Gilbert. 1850.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#10
Twee verschillende halssnoeren van malachiet.
Deux colliers différents en malachite.No longer availableEstimate: € 50/100