Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerde kwartvleugelpiano.
Blüthner

Een gefineerde kwartvleugelpiano. Kleurverschillen.

Un piano à quart queue en bois de placage. Couleur dégradante.
Dim. l: 180 x b: 150 cm
SKU: 2105190201.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #327

    Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.

    Un instruments à 17 cordes dans le genre d’un citer.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #318
    Wulf

    Een quinton. Met strijkstok.

    Un quinton. Avec archer.
    No longer available
    Dim. l: 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #288

    Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.

    Un accordéon piano allemand vintage Traviata. Quelques réparations, mais en bon état. Avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #389
    Wulf

    Een quinton.

    Un quinton.
    No longer available
    Dim. l: 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #308
    Fidelio, Napoli

    Een mandoline, afgewerkt met schildpad.

    Une mandoline, finitions en tortue.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #348
    Herman Carlson Levin, Göteborg

    Een mandoline.

    Une mandoline.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #358
    Musima

    Een gitaar.

    Une guitare.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #313

    Een Portugese gitaar.

    Une guitare portugaise.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #338
    Serano

    Een gitaar.

    Une guitare.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #353
    Wulf

    Een quinton. Met strijkstok.

    Un quinton avec archer.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #771

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond met geschubd motief. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches, sur fond à motif écaillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #808

    Drie oude camera’s, bestaande uit een Volta 246 met een groot deel platen, een Houghton’s Ensignette No.2 en een No.2 Film Pack Hawk-eye.

    Trois anciennes caméras, comprenant une Volta 246 et disques, une Houghton’s Ensignette N° 2 et N°2 Film Pack Hawk -eye.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #579

    Panoramisch landschap”. Oost-Indische inkt. Draagt een handtekening: Schuhmacher.

    ”Paysage panoramique”. Encre de Chine. Porte une signature: ‘ Schuhmacher’.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #362

    Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.

    Un lot de quatre petites boîtes en argent.
    No longer available
    Dim. 77,89 g
    Estimate: € 30 / 40
  • #2
    S. Pinkus

    “Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 14 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    Twee gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij eentje van ivoor en eentje van hertengewei. Het eerste beschadigd aan een handje. Beide gesigneerd.

    Deux statues chinoises sculptées, dont une en ivoire et l’autre en bois de cerf. Ce premier avec un dégât à la main. Tout deux signées.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #755

    Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.

    Une grande et deux petites tables de salon, tablettes en verre.
    No longer available
    Dim. 130 x 70 cm en 70 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506

    Een houten Syrische armstoel, versierd met marqueterie in diverse houtsoorten en parelmoer.

    Un fauteuil en bois syrien, décoration de marqueterie en diverses sortes de bois et nacre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #617

    Een reeks van vier ivoren netsukes, een fo-hond, een yak, een arend en een leeuw in gevecht en twee neerhofdieren in een nest. Allen onderaan gemerkt.

    Une série de quatre netsukes en ivoire, dont un chien Fo, un yack, un aigle et un lion en combat et deux animaux de basse-cour dans leurs nids. Marques sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #390

    “Waterman”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger.

    ”Verseau”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif.
    No longer available
    Dim. 12,65 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #844
    Berkel

    Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.

    Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.
    No longer available
    Dim. 73 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #705

    Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.

    Un brillants dans certificat sous scellé AIG. 0,51 ct. Couleur D. VS2.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1500
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More