#214R. Dechamps
“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 900/1000 -
#422Sciolari
Een vintage chromen hallustertje.
Un lustre de vestibule vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250/300 -
#726
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#690
Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#419
Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#611
#113
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#43
#610
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 1800/2000