Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerde tweeledige hoekkastmet twee maal twee deuren, versierd met ingelegde biesjes van verschillende houtsoorten en een uitschuifbaar schrijfblad in het midden. De kuif in de vorm van een gebroken halfrond fronton met vasque (beschadigd). Tijdperk empire.

Een gefineerde tweeledige hoekkast met twee maal twee deuren, versierd met ingelegde biesjes van verschillende houtsoorten en een uitschuifbaar schrijfblad in het midden. De kuif in de vorm van een gebroken halfrond fronton met vasque (beschadigd). Tijdperk Empire.

Encoignure en bois de placage présentant deux fois deux portes décorées de traits incrustés de bois divers. Tablette à écrire à tirettes. Fronton en demi rond avec vasque centrale (dégât). Epoque Empire.
Dim. 256 x 110 cm
SKU: 2508200156.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #156
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #678

    Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.
    No longer available
    Dim. 38 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #725

    Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.

    Table ovale à abattant et sur roulettes.
    No longer available
    Dim. b: 118 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #705

    Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.

    Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #760

    Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.

    Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. 42 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #730

    Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.

    Fauteuil en noyer recouvert de velours. Sur roulettes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #745

    Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.

    Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #780

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 35 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #685

    Een sobere eikenhouten dekenkoffer.

    Coffre à linge en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.

    No longer available
  • #687

    Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.

    Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 98 x 58 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #715

    Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.

    Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #733

    Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.

    Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #756

    Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.

    Jolie table d’appoint en noyer sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #770

    Een notenhouten wandconsole.

    Console en noyer.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #766

    Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.

    Table d’appoint ronde sur pieds courbés.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #750

    Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).

    Paire de chaises en noyer sculpté à dossiers capitonnés. Sur roulettes (1 manque).
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #735

    Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.

    Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #740

    Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.

    Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #790

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #776

    Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.

    Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #680

    Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.

    Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.
    No longer available
    Dim. 138 x 65 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #732

    Een houten hoekkastje met één deur en één lade.

    Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 105 x 73 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #695

    Een antieke Franse mahoniehouten canapé.

    Canapé ancien en acajou. Travail français.
    No longer available
    Dim. b: 186 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #786

    Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.

    Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #664

    Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.

    Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.
    No longer available
    Dim. 110 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #160

    Een 18 karaats geel gouden armband.

    Bracelet en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 99,31 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #118
    Delvaux

    Een beige lederen heuptasje. In originele doos.

    Sac banane beige en cuir. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #373

    Een lot oud apothekersglaswerk, bestaande uit flesjes, schaaltjes, buisjes, enz.

    Lot de verrerie de pharmacien dont bouteilles, plats, tubes etc.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #681

    Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.

    Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #129
    Fr. De Roover

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #49
    Maurice Langaskens

    “L’Amazone.” Ets, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 21/30.

    “L’Amazone”. Eau-forte, signée hors planche et numérotée 21/30.
    No longer available
    Dim. 43 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #521

    Een replica van een Samuraizwaard.

    Réplique d’un sabre samurai.
    No longer available
    Dim. l: 103 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411

    Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.

    Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #96

    Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.

    Table anglaise à abattants.
    No longer available
    Dim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)
    Estimate: € 200 / 300
  • #262
    Gustaaf Pynaert

    “Wandelaar op een landweg bij water en een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Promeneur sur un chemin de campagne près de l’eau et d’une ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    “Pioenen en Citroen” en “Tulpen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan toegeschreven aan S.V. Novosadjuk.

    “Pivoines et Citron” et “Tulipes” Huile sur toile. Monogrammées. Attribution à S.V. Novosadjuk au verso.
    No longer available
    Dim. 60 x 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More