#344Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#308Een brons gesculpteerd beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#577Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
#36Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).
#655Val Saint Lambert.Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#371Polish Ocean LinesEen geblazen licht-bruine kristallen vaas met geëtst bloemdecor. Gemerkt.
#547Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
#334Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#603Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.
An African wood sculpture with various decor in relief.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 40 / 50