#527
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
#127
Een lot van 2 hoornvazen met vergulde details, Ballieux circa 1850.
#41
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#249C Dratz
“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#243Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas, blauw in de massa. Niet gemerkt.
#558
#600
An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 750/850 -
#238
Een paard van zamak op houten sokkel.
#325Ronson
Een ‘Varaflame’ aansteker met zwart leder. In werkende staat. Met drie reserve vuursteentjes bijgevoegd.
A Ronson 'Varaflame' lighter with black leather. In working condition. With three spare flints included.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#546
Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#602
Een paar Indische tankhas op zijde.
A pair of Indian tankhas on silk.No longer availableDim. 28 x 20 & 30 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#453
Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 120/200