Other lots by Val Saint Lambert
-
#207Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, model Eifel.
A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, Eifel model.No longer availableDim. h 35 x Ø 10,5 cm 1 kgEstimate: € 300/400 -
#235Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, gesigneerd.
A Val Saint Lambert vase, petrol-blue and clear crystal, signed.No longer availableDim. h 31 x Ø 10,5 cm 1,5 kgEstimate: € 300/400 -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550/750 -
#215Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd en genummerd M. 46/150.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Jupiter model, signed and numbered M. 46/150.No longer availableDim. h 31 x Ø 15 cm 3,6 kgEstimate: € 450/600 -
#75Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
A Val Saint Lambert vase, blue and colorless crystal, numbered 141/300.No longer availableDim. h 18.5 x Ø 9 cmEstimate: € 120/200 -
#165Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Antinea. Staat in de catalogus Cristaux De Fantasie van 1926.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Antinea. Listed in the 1926 catalog Cristaux De Fantasie.No longer availableDim. h 46 x Ø 26 cm 12 kgEstimate: € 2000/2500 -
#195Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, ca. 1920.
A Val Saint Lambert vase, petrol blue and colorless crystal, ca. 1920.No longer availableDim. h 32 x Ø 14 cm 2,3kgEstimate: € 400/600 -
#185Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.No longer availableDim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kgEstimate: € 1200/1400 -
#175Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Danse De Flor. Gesigneerd en genummerd 46/50.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Danse De Flor. Signed and numbered 46/50.No longer availableDim. h 34 x Ø 15 cm 3,5 kgEstimate: € 800/1000 -
#135Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.
A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.No longer availableDim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kgEstimate: € 500/700 -
#105Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800/1000 -
#125Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800/1000 -
#95Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.
A Val Saint Lambert bonbonnière, red and colorless crystal, H. Lega, signed and numbered 90 69/120.No longer availableDim. h 27 x Ø 15 cm 2,5 kgEstimate: € 400/500 -
#145Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.No longer availableDim. h 50 x Ø 26 cm 10 kgEstimate: € 1500/2500 -
#115Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.No longer availableDim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kgEstimate: € 400/600 -
#65Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, 1908.
A Val Saint Lambert vase, blue and colorless crystal, 1908.No longer availableDim. h 18 x Ø 12 cmEstimate: € 350/500 -
#85Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, stop nr. 9.
A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, stopper no. 9.No longer availableDim. h 21 x Ø 14 cm 1,4 kgEstimate: € 200/300 -
#55Val Saint Lambert
Een lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal, een blauw en kleurloos vaasje en een groen en kleurloos bolvaasje. Miniaturen als voorbeeld voor op maat gemaakte vazen.
A lot of 2 pieces Val Saint Lambert crystal, a blue and colorless small vase, and a green and colorless spherical vase. Miniatures as examples for custom-made vases.No longer availableDim. h 12 x Ø 6 en h 6 x Ø 7.5 cmEstimate: € 120/220 -
#668Val Saint Lambert
Een art deco vaas in glas, gemerkt Val Saint Lambert, Luxval.
An Art Deco glass vase, marked Val Saint Lambert, Luxval.No longer availableDim. h 22 x Ø 14 cmEstimate: € 40/50 -
#311Val Saint Lambert
Een grote zware vintage kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.
A large heavy vintage crystal bowl, blue colored throughout the mass, Val Saint Lambert.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40/60 -
#31Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 22 x Ø 15 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#305
Een mondgeblazen glaspasta vaas met leeuwenkop.
A mouth-blown glass paste vase with lion's head.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 180/240 -
#54Deckers (?)
“Zeezicht met stoomboot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Marine view with steamboat." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#274Alexander Tielens
“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farmyard." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#72
‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.No longer availableDim. h 43 x b 69 cmEstimate: € 120/180 -
#110Le Monde
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies' watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. 41.25 gEstimate: € 1000/1200 -
#139Frans Vantongerloo
‘Heidezicht’, olieverf op doek in een vergulde kader, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1946.
"On the moors" - oil on canvas in a gilded frame, signed Fr. Vantongerloo and dated 1946.No longer availableDim. h 55 x b 71 cmEstimate: € 250/350 -
#350Gigue
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100/150 -
#532Toru Kuranuki
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
"Abstract composition". A silkscreen on paper, signed outside the plate at the bottom, dated '84 and numbered 8/15.No longer availableDim. 57 x 70cmEstimate: € 200/250 -
#117Edison
Een lot van 33 phonograph cilinders in originele kokers. Diverse titels, hoofdzakelijk gemerkt Edison.
A lot of 33 phonograph cylinders in original cases. Various titles, mainly marked Edison.No longer availableDim. 11 x Ø7cmEstimate: € 150/200 -
#537Mitterteich Bavaria
Een 110-delig porseleinen servies. Bestaande uit koffie en theekan, Onderaan gemerkt.
A 110-piece porcelain dinnerware set. Including coffee and teapot. Marked on the bottom.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933
“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220/280 -
#654
Een lot van 9 gravures op papier met thema bloem -en fruitsoorten. Diverse afmetingen in kader.
A lot of 9 engravings on paper with the theme of flowers and fruit species. Various sizes in frames.No longer availableEstimate: € 60/80