Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.
Val Saint Lambert

Een gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.

Un vase en cristal moulé, mauve au sommet.
Dim. h 36,5 cm
SKU: 1312220271.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #271
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #483
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.

    Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.
    No longer available
    Dim. H: 20-42 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #661
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.

    Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #27
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.

    Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #111
    Val Saint Lambert

    Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.

    Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Onderaan gesigneerd.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #273
    Val Saint Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #381
    Val Saint Lambert

    Een art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.

    Un vase art déco en verre vert olive. Modèle Picardie, 1935. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.

    Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.

    Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #307
    Val Saint Lambert

    Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.

    Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #323
    Val Saint Lambert

    Een schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.

    Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.
    No longer available
    Dim. B. 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #277
    Val Saint Lambert

    Twee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.

    Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Val Saint Lambert

    Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.

    Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311
    Val Saint Lambert

    Twee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.

    Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. h: 7, 19 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een vaas van roze gekleurd kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal de couleur rose à côtes torses. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #175

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een grijze parel.

    Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants d'un poids combiné d'environ 0,30 ct et d'une perle grise.
    No longer available
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #279

    “Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.

    "Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.
    No longer available
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #469
    Enrico Todaro
    Period: °1912

    “Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.

    "Composition". Technique mixte. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #512
    Victor Brams
    Period: 1921 - 2000

    “Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte sur une table de cuisine". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #36

    Een klein eikenhouten bijzettafeltje met rond blad, getorste driepoot.

    Petite table d'appoint en chêne à plateau rond, tripode torsadé.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #126

    Een Engelse sgabellostijl hallstoel van eikenhout, versierd met een roofvogel op de rug en een Engels kruis op de poot. Omstreeks 1800.

    Chaise de vestibule anglaise de style sgabello en chêne, à décor d'un oiseau de proie sur le dossier et d'une croix anglaise sur le pied, vers 1800.
    No longer available
    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #392

    “Jeanne met kruik.” Olieverf op doek, op board. Kleine beschadigingen.

    "Jeanne avec cruche." Huile sur toile, sur carton. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #554
    Leonor Fini

    “Meisje met kat”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Fille et chat”. Sérigraphie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.

    Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.
    No longer available
    Dim. 510 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #239
    Bogaert

    “Frans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue du village français". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #639

    Een reeks van drie ingekaderde kunstfoto’s.

    Une série de trois photographies d'art encadrées.
    No longer available
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #581

    Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.

    Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More