Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.
Val Saint Lambert

Een gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.

Un vase en cristal moulé, mauve au sommet.
Dim. h 36,5 cm
SKU: 1312220271.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #271
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #483
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.

    Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.
    No longer available
    Dim. H: 20-42 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #661
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.

    Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #27
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.

    Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #111
    Val Saint Lambert

    Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.

    Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Onderaan gesigneerd.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #273
    Val Saint Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #381
    Val Saint Lambert

    Een art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.

    Un vase art déco en verre vert olive. Modèle Picardie, 1935. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.

    Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.

    Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #307
    Val Saint Lambert

    Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.

    Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #323
    Val Saint Lambert

    Een schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.

    Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.
    No longer available
    Dim. B. 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #277
    Val Saint Lambert

    Twee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.

    Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Val Saint Lambert

    Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.

    Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311
    Val Saint Lambert

    Twee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.

    Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. h: 7, 19 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een vaas van roze gekleurd kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal de couleur rose à côtes torses. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #165

    Een 18 K witgouden broche bezet met diamanten acht kant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Une broche en or blanc 18 kt sertie de diamants à huit pans d'un poids combiné de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 11,36 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #434
    J. Lamperjee

    Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.

    Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #325

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).
    No longer available
    Dim. H:105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #443

    Een grote dekselpot van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Met houten sokkel.

    Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle à décor multicolore de fleurs et de papillons. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 + 4 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #23
    Kaiser, Germany

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van monochroom wit biscuit. Gemerkt en met houten sokkeltje.

    "Nu féminin". Une figurine de biscuit blanc monochrome. Marqué et avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #314

    Een houten doosje met smeedijzeren hengsel, mogelijk deels XVIIde eeuw, evenals een antieke geitenbel met halsband van hout en leder en met benen klepel, gemonogrammeerd L.F. en eveneens deels XVIIde eeuw.

    Une boîte en bois à anse en fer forgé, peut-être en partie du XVIIe siècle, ainsi qu'une ancienne cloche de chèvre à collerette en bois et cuir et un battant en os, monogrammée LF et faisant également partie du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #470

    Thaïse basreliëf met dansende shiva.

    Bas-relief thaïlandais avec Shiva dansant.
    No longer available
    Dim. 152 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #614
    Chris Van Thienen

    “Imaginair landschap.” Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 02/2012.

    “Paysage imaginaire”. Acrylique sur toile. Signée et datée 02/2012.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Massief zilveren koffie-en theeservies, koffie-en theepot, melk-en suikerpot. Hollanse importkeuren ZII, 835/1000. Makersmerk DA+ voor Dirk Aubert, Den Haag.

    Service à café et thé en argent massif, cafetière et théière, bol à lait et sucrier. Poinçons d'importation néerlandais ZII, 835/1000. Orfèvre DA+ pour Dirk Aubert, La Haye.
    No longer available
    Dim. 2115 g brut
    Estimate: € 900 / 1200
  • #567
    L. Drimmer

    Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #95
    Leigan Swiss

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband. Omstreeks 1950.

    Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. bruto: 25,30 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #223

    “Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.

    « Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More