Other lots by Val Saint Lambert
-
#483Val Saint LambertEen reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.
Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.No longer availableDim. H: 20-42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#661Val Saint LambertEen vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.
Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#27Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#317Val Saint LambertEen schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#171Val Saint LambertEen grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#111Val Saint LambertEen coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.
Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#107Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Onderaan gesigneerd.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Signé en bas.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#273Val Saint LambertEen vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#381Val Saint LambertEen art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.
Un vase art déco en verre vert olive. Modèle Picardie, 1935. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251Val Saint LambertEen grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.
Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#318Val Saint LambertEen coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#307Val Saint LambertTwee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Val Saint LambertEen schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.
Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.No longer availableDim. B. 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#277Val Saint LambertTwee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 30 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Val Saint LambertDrie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.
Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Val Saint LambertTwee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.
Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 7, 19 & 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#77Val Saint LambertEen vaas van roze gekleurd kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal de couleur rose à côtes torses. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#175Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants d'un poids combiné d'environ 0,30 ct et d'une perle grise.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 550 / 600 -
#279“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#469Enrico TodaroPeriod: °1912“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#512Victor BramsPeriod: 1921 - 2000“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte sur une table de cuisine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#36Een klein eikenhouten bijzettafeltje met rond blad, getorste driepoot.
Petite table d'appoint en chêne à plateau rond, tripode torsadé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 25 / 40 -
#126Een Engelse sgabellostijl hallstoel van eikenhout, versierd met een roofvogel op de rug en een Engels kruis op de poot. Omstreeks 1800.
Chaise de vestibule anglaise de style sgabello en chêne, à décor d'un oiseau de proie sur le dossier et d'une croix anglaise sur le pied, vers 1800.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#392“Jeanne met kruik.” Olieverf op doek, op board. Kleine beschadigingen.
"Jeanne avec cruche." Huile sur toile, sur carton. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 180 / 220 -
#554Leonor Fini“Meisje met kat”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Fille et chat”. Sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.
Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.No longer availableDim. 510 gEstimate: € 200 / 250 -
#239Bogaert“Frans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village français". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Een reeks van drie ingekaderde kunstfoto’s.
Une série de trois photographies d'art encadrées.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45 / 55

