Other lots in this auction
-
#332
Een lot van twaalf aardrijkskundige didactische platen in één kader.
Un lot de douze plaques didactiques géographiques dans un seul cadre.No longer availableDim. 89 x 109 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Piet Mees
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#472
Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.
Une colonne ronde en bois obconique, partiellement teintée en noir.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 280 / 400 -
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 192 x 133 cmEstimate: € 30 / 50 -
#394
Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#175
Een 18 K witgouden hangertje bezet met kleine diamantjes en een centrale smaragd van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de petits diamants et d'une émeraude centrale de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,03 gEstimate: € 170 / 200 -
#213Cartier, Paris
Een zijden foulard. Gemerkt.
Un foulard en soie. Avec marque.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 130 / 160 -
#338
Een groot en gevarieerd lot kunstboeken.
Un lot important et varié de livres d'art.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005
“Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.No longer availableDim. 97 x 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#501
Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.No longer availableDim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)Estimate: € 3500 / 5000 -
#260
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2,10 ct. en diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2,10 ct. et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 1700 / 1900