Other lots in this auction
-
#22“Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.
Couple. Un groupe de biscuit monochrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#552Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#233Een Madonna met kind van Torhouts aardewerk naar ontwerp van Alfons Noseda. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1930.
Une Vierge à l'Enfant de la poterie de Torhout d'après un dessin d'Alfons Noseda. Signé au dos. Vers 1930.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268“Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.
Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.No longer availableDim. h: 11 & 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#182Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.No longer availableDim. 200 x 110 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#624Charles DelportePeriod: 1928 - 2012“Surrealistische flora”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Flore surréaliste. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 240 -
#445Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200 / 240 -
#345Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,39 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300 -
#360Val St. LambertEen reeks van achttien kleurloos kristallen onderzetters met gegraveerde en gesatineerde decors. Gemerkt.
Un ensemble de dix-huit sous-verres en cristal clair à décors gravés et satinés. Signé.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318Wirel“Bessy”. Een lot van 23 albums. Nummers 1 tot 3, 5 en 6, 9 tot 11, 13 tot 15, 17 en 18, 22 tot 25, 28, 30, 32 tot 34 en 36.
Bessy. Un lot de 23 albums. Numéros 1 à 3, 5 et 6, 9 à 11, 13 à 15, 17 et 18, 22 à 25, 28, 30, 32 à 34 et 36.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#438Een Chinees porseleinen kraagvaas met drakendecor. Met houten sokkel.
Vase à col en porcelaine de Chine à décor de dragon. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5Een 18 K geelgouden ring bezet met een camee, kleine robijntjes en pareltjes (2 parels ontbreken).
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée, de petits rubis et de perles (2 perles manquent).No longer availableDim. 2,02 gEstimate: € 80 / 120





