#654Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
#303Een XVIIIe eeuwse koperen bel.
Une cloche en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55 / 65 -
#185Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Drageoir en cristal taillé incolore avec un motif de côtes torsadées. Légère usure des bords.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#251Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
#450BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#582Slavia 631Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#565SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'émail et d'une émeraude de +- 20 ct. Taille 50.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 230 / 280 -
#339“To market”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 49 3/0.
“To market”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 49 3/0.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 60