#599Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met inlegwerk bronsbeslag.
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze incrusté.No longer availableDim. 90 x 40 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#377Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
#401Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel, een geknielde vrouw, een jager en twee brievenopeners. We voegen er twee benen servetringen aan toe (één beschadigd).
Un lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un oiseau, d'une femme agenouillée, d'un chasseur et de deux coupe-papiers. On ajoute deux ronds de serviette en os (dont un abîmé).No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#439“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
#370Een poppenhuis met toebehoren.
Une maison de poupée avec accessoires.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#557Een paar zwartgelakt houten stoeltjes met gecanneerde zit.
Un grand vase en faïence à décor multicolore de grues. Travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#21Een crackleware frenologiebuste.
#519Een gietijzeren tuinvaas.
#198Een terrine van 800‰ zilver. Gekeurd.
Une terrine d'argent 800‰. Aux poinçons.No longer availableDim. 1642,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#606Een lot van 58 vuurvaste haardtegeltjes in drie motieven.
Un lot de 58 carreaux de cheminée ignifugés en trois motifs.No longer availableDim. 11,3 x 11,3 cmEstimate: € 50 / 80