Other lots by Lladro
-
#873Lladro
Een verliefd burgerpaar op een bank. Groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Handvat van parasol ontbreekt.
Un couple amoureux sur un banc. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Le manche du parasol est manquant.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80/120 -
#723Lladro
Een lot van drie polychroom porseleinen beeldjes. Meisje met eend, een ballerina en een croquet speler.
Un lot de trois statues en porcelaine polychrome, dont une représentant une jeune fille avec un canard, une ballerine et une d’un joueur de croquet.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#307Lladro
Een polychroom porseleinen vaas in art nouveau stijl.
Un vase en porcelaine style Art Nouveau polychrome.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30/50 -
#341Lladro
Twee beeldjes van polychroom porselein, respectievelijk een meisje en jongen met hond.
Deux statues en porcelaine polychrome, resp. une fille et un garçon avec un chien.No longer availableDim. h: 20 en 22 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#395
Een verzilverde ronde lantaarn.
Une lanterne ronde argentée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 550/600 -
#830
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#73
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#89Karel Jan Van den Heuvel
“Sleepboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Remorqueur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#604
Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400/600 -
#508Palais Royal
Een klok met sokkel gedecoreerd met bloemen.
Une pendule avec socle , décoration florale.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 35/50 -
#898
Een lot porselein, bestaande uit een paar boekensteunen in de vorm van handen, een vaasje, een dansende figuur, een buldog en twee gestileerde olifantjes.
Un lot de porcelaine, comprenant une paire de serre-livres en forme de mains, un vase, une figure dansante, un bouledogue et deux éléphants stylisés.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#372Louis Clesse
“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30/40 -
#689Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971
“Theekransje”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Partie de thé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#465Constantin Meunier
“De mijnwerker”. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Le mineur”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#190
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 1100/1200 -
#537
Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200/240