Other lots in this auction
-
#734Vandercam
“Stilleven met vissen”. plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, poissons”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#852
Een set van drie glazen stolpen met twee porseleinen vaasjes en een Heilige Familie van biscuit.
Un ensemble de trois cloches et deux vases en porcelaine et une Famille Sainte en biscuit.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#617
Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine bleue et blanche et décorations de chiens Fô.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#106
Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 205 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#134Al. De Dobbelaer
“Bomen langs het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Arbres le long du canal”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#553
Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#473
Een asbak en een pijp, beide versierd met een ivoren doodshoofd.
Un cendrier et une pipe, décorations de têtes de morts.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#316
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200 / 300 -
#304Bernard De Pooter
“Kruisberg & Begijnhof te Herentals.” Een paar schilderijen, olieverf op doek. Gesigneerd.
”Renaix et Béguinage de Herentals”. Une paire de peintures, huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 48 x 35 cm x2Estimate: € 100 / 120 -
#276
Louis-Philippe mahoniehouten secretaire met zwart marmeren blad. Met een lade en twee deuren.
Un secrétaire en acajou Louis Philippe à tablette en marbre noir. Un tiroir et deux portes.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#373
Een insteekalbum met postzegels van de D.D.R. 1949-1977. Een klembinder met postzegels B.R.D. 1960-1986. En een restant van postzegelverzameling en postzegels Berlijn 1960-1981.
Un album de collection à timbres postales , D.D.R. 1949-1977. Une pince avec des timbres B.R.D. 1960-1986. Et une partie restante d’une collection de timbres postes de Berlin, 1960-1981.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#909
Een staande lamp van koper in barokke stijl.
Lampadaire en cuivre de style baroque.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 25 / 35