Similar lots by type
-
#785
Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#764
Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
Lingère à deux corps en chêne.No longer availableDim. h: 227 cmEstimate: € 200/300 -
#755
Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#757
Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#723
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische medische compagnie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de la compagnie médicale belge.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#798
Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#736
Een gesculpteerde en zwartgelakte armstoel.
Fauteuil sculpté et laqué noir.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#780
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Table à allonges et six chaises assorties de style Louis XVI.No longer availableDim. 108 x 156 cmEstimate: € 80/100 -
#716
Een kleine étagère van chroom en glas.
Petite étagère en chrome et verre.No longer availableDim. 80 x 45 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#733
Twee antieke lederen patroontasjes aan riem met insignes van de Belgische karabiniers. Eén bevestigingsriempje gelost.
Deux gibernes en cuir et leur ceinture aux insignes des carabiniers belges. Une attache détachée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#774
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#770
Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 60/100 -
#816
Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#783
Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#820
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#753
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische artillerie en Militaire Politie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#793
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#775
Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.
Table anglaise à abattants.No longer availableDim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)Estimate: € 200/300 -
#795
Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.
Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#741
Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#833
Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#806
Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#759
Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 x 103 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#698
Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#776
Een zuiltje van beige en bruin marmer. Beschadiging aan de sierrand onderaan.
Colonnette en marbre beige et brun. Dégât au bord décoratif du dessous.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/60 -
#532
Een luitenantstschako van de Belgische infanterie, 1914.
Shako de lieutenant de l’infanterie belge, 1914.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#13Lalique France
“Zeemeermin”. Een geslepen en deels gepatineerde kristallen plaquette. Gemerkt.
“Sirène”. Plaquette en cristal taillé et partiellement patiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,86 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 650/750 -
#37
Een gevarieerd lot grafisch werk. O.m. gravures (Ausloos e.a.), een map met repro’s van oude Opelreclames, Het Oude Antwerpen (Stadsbestuur 1923), een herdruk van enkele platen van Plantijn. Fernand Auwera. “De Gnokkel”, met illustraties van diverse kunstenaars. Rudy Witse. “Afscheid”, een bundel. Eddy Ausloos. “De derde tafel of het elfde gebod”, bundel met illustratie. Emile Renders. “Jean Van Eyck et le Polyptyque, deux problèmes résolus”. Ed. Librairie Générale, Bruxelles 1950, genummerd 826(..)
Lot d’estampes varié dont gravures (par Ausloos e.a.), une farde aux reproductions d’anciennes publicités Opel, “la Vielle Anvers” (Ed. Ville 1923), quelques rééditions de planches de Plantin. “De Gnokkel” par Fernand Auwera illustré par différents artistes. “Afscheid” par Rudy Witse etc. etc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,56 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 2,56 ct.No longer availableDim. 12,07 gEstimate: € 1900/2000 -
#817
Een lot van zes gevulde Chromo-albums en een groot deel losse chromo’s. Artis, Liebig & ‘s Lands Glorie.
Lot de six albums aux chromos et une grande partie de chromos dépareillés. Artis, Liebig et ‘s Lands Glorie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#358
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een snavelkan, een groenteschaal, een sausterrine en een theepot. Engels en Frans werk.
Lot de métal argenté comprenant une cruche à bec, un légumier, une terrine à sauce et une théière. Travail anglais et français.No longer availableDim. l: 14 - 20 cmEstimate: € 30/50 -
#630
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge bezet met diamantjes oude slijp, pareltjes en email.
Montre de poche en or jaune 18 K sertie de petits diamants de taille ancienne, de perles et d’émail.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#250
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een centrale briljant van +- 0,51 ct. GVS 2.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et un diamant central de + - 0,51 ct. GVS 2.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1200/1400 -
#139Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990
“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en 12 amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,30 ct. Et 12 améthystes avec un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 1200/1400