Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.

Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.

Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.
Dim. 205 x 105 x 50 cm
SKU: 2710200146.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #146
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #388

    Een eikenhouten kerkstoel met opklapbare en gecanneerde zit. (Lichte slijtage)

    Prie-dieu en chêne à siège rabattable et cannée (usures légères).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #652

    Een smeedijzeren wandtafel.

    Une table d'appoint en fer forgé.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #623

    Een brede houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois. Large.
    No longer available
    Dim. 87 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #642

    Een smeedijzeren wandtafel.

    Une table d'appoint en fer forgé.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #560

    Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.

    Meuble à quatre tiroirs anglais en acajou.
    No longer available
    Dim. 114 x 120 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #589

    Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.

    Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #409

    Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.

    Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. 42 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #389

    Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.

    Petite table d'appoint avec côtés rabattables.
    No longer available
    Dim. 74 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #402

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #749

    Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.

    Une table anglaise ovale avec une tablette inclinable.
    No longer available
    Dim. 114 x 94 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #206

    Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.

    Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #422
    Loom by Ross Lovegrove

    Twee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.

    Deux chaises sur structure chromée avec table assortie avec plateau en verre rond.
    No longer available
    Dim. 75 cm Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #742

    Een klasseerkastje met rolluikje.

    Un meuble de classement avec volet roulant.
    No longer available
    Dim. 60 x 64 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #594

    Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.

    Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17- 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #186

    Een Engels bureau met kalfslederen schrijfvlakken en messingen handvaten en monturen.

    Un bureau anglais avec des surfaces d'écriture en cuir de veau et des poignées et des cadres en laiton.
    No longer available
    Dim. 180 x 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #387

    Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.

    Fauteuil de style Louis XV avec revêtement en tissu bleu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #581

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #535

    Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.

    Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #616

    Een paar buffetten met onderaan drie deuren en drie laden en in het opzet twee gebogen deurtjes met facetgeslepen glas naast een deur met twee ovale spiegeltjes.

    Une paire de buffets avec trois portes et trois tiroirs en bas et deux portes courbes avec verre à facettes à côté d'une porte avec deux miroirs ovales.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #216
    Goebel, Germany

    Een grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.

    Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.
    No longer available
    Dim. 234 x 100 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #626

    Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.

    Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 168 x 102 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #412

    Een zeshoekige plantenstaander met uitgestoken bloemenmotief in het blad.

    Piédestal hexagonal à tablette décorée de fleurs sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #612

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #300

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,44 ct. Et deux rubis d'un poids combiné de + - 1,92 ct.
    No longer available
    Dim. 3,45 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #621

    “Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.

    Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #144
    Jan De Belder
    Period: °1953

    “Zicht op het begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de béguinage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Een fijn gesculpteerd ivoren kunstwerkje. Vermoedelijk Duitsland, XIXe (?) eeuw. In vitrinekastje.

    Une œuvre d'art en ivoire finement sculptée. Probablement Allemagne, XIXe (?) siècle. En vitrine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm (ivoor)
    Estimate: € 200 / 240
  • #436

    Drie handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij twee Nepalese en één Pakistaans.

    Trois carpettes en laine. Nouées main. Deux du Népal, une de Pakistan.
    No longer available
    Dim. 93 x 94;
    Estimate: € 50 / 70
  • #584

    Een lot van vijf porseleinen koffiepotten met verschillende meerkleurige decors. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de cinq cafetières en porcelaine avec différents décors multicolores. XIXème et XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 19 - 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #331

    Een oude balgcamera met glasplaten. Op statief.

    Un vieil appareil photo à soufflet avec des plaques de verre. Sur un trépied.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #93

    “Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.

    Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #171

    “De hoornblazer.” Beeld van zamak met houten sokkel.

    “Le joueur de clairon”. Statue en régule sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,72 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #694

    Een paar houten bustes met houten halssnoeren.

    Paire de bustes aux colliers en bois.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #778

    Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één gemerkt van Boch.

    Deux vases en terre cuite multicolores différents, dont l'un est marqué par Boch.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 32 / 40
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More