Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gemarquetteerd naaikoffertje.
Een gemarquetteerd naaikoffertje.

Een gemarqueteerd naaikoffertje.

Un coffret à couture en marqueterie.
Dim. 8 x 20 x 13 cm
SKU: 2105190011.
Category: curiosa.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #11
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #691

    Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #789

    Twee wortels van koffieplanten.

    Deux racines de plantes à café.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #788

    Een schijf gepolijst versteend hout.

    Un disque de bois pétrifié polis.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #582

    Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.

    Encadrement miroir avec une photo de Marilyn Monroe.
    No longer available
    Dim. 89 x 72 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #735
    Berkel

    Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.

    Une ancienne balance, debout, poids max. de 40 kg.
    No longer available
    Dim. h: 151 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #383

    Een paar rederijvlaggetjes van de ‘South African Lines’.

    Une paire de drapeaux d’armateur de ‘South African Lines”.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #791

    Twee oude bijlen met houten stelen.

    Deux anciennes haches à manche en bois.
    No longer available
    Dim. l: 72 en 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #844
    Berkel

    Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.

    Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.
    No longer available
    Dim. 73 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #408

    Een bronzen schaaltje met een oorlogsscène geflankeerd door een arend en een leeuw met het opschrift ‘Yzer 1914’.

    Une coupelle en bronze, scène de guerre, un aigle et un lion , écriture ‘Yzer 1914’.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 32 / 35
  • #499

    Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.

    Deux pièces de maître en forme de figures géométriques.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #871
    Baccarat

    Drie kleurloos kristallen schaaltjes.

    Trois petites coupelles en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. 8 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #128

    Twee ijzeren poortornamenten in de vorm van aanstormende paarden.

    Deux ornements de porte en forme de deux chevaux houleux.
    No longer available
    Dim. l: 22cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #877

    Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.

    Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #287

    Een partij van vijf hoedenvormen.

    Un lot de cinq formes à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #512

    Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.

    Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.
    No longer available
    Dim. 56 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #381

    Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.

    Une garniture de bureau sous forme de canon.
    No longer available
    Dim. l:24 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #647

    Een Chinese schaal van geëmailleerd metaal met draken in cartouches en vuurvogels. Onderaan gemerkt.

    Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm
    Estimate: € 650 / 750

Other lots in this auction

  • #225

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,21 ct.
    No longer available
    Dim. 3,82 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #484

    “Napoleon Bonaparte”. Een handgeschilderd miniatuurtje. Gesigneerd.

    ”Napoléon Bonaparte”. Une miniature peint à la main. Signée.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #878

    Twee kleine bronzen olifantjes.

    Deux petits éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #514

    Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.

    Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.
    No longer available
    Dim. 95 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #321

    “De vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.

    ”Le renard Reinaert”. Une statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #560

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. DEF. VVS - VS.

    ”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. DEF. VVS -VS.
    No longer available
    Dim. 3,33 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #105
    Jaeger-LeCoultre Swiss Made

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct et bracelet en cuir.
    No longer available
    Dim. bruto: 29,21 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #653

    Een Chinese porseleinen cache-pot met florale motieven en tekens.

    Un cache-pot chinois, décoration de motifs à fleurs et signes.
    No longer available
    Dim. Ø 58 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #672

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 222 x 195 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #125

    Een parelhalssnoer met zoetwaterparels en amethist en met een bijpassende armband. Met zilveren slotjes.

    Un collier de perles d’eau douce et une améthyste , avec bracelet assorti. Fermoirs en argent.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #495

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een veldslag. Onderaan gemerkt.

    Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome d’une bataille. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More