Similar lots by type
-
#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.No longer availableDim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.Estimate: € 20 / 25 -
#393Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.
Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#402Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#617Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#564Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#515Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#568Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55 / 65 -
#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#764Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#404Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.
Un grand nombre de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 50 / 60 -
#755Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.
Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1“Cocker met pup”, “Kaketoe” & “Poedel”. Drie beeldjes van meerkleurig Engels aardewerk, waarbij de eerste twee van Royal Doulton en het laatste van Beswick (staart poedel gelijmd).
“Cocker et pup”, “Cacatoès” et “Caniche”. Trois statuettes en faïence polychrome anglaise dont les deux premiers en Royal Doulton et le dernier de Beswick (queue du caniche recollée).No longer availableDim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#214Een paar antieke Brusselse hoornvazen onder grote stolpen.
Une paire de vases cornets antiques en porcelaine de Bruxelles sous de grandes cloches.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#403Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.
Une paire de cafetières en porcelaine à bords bleus et dorés et un tiers de poterie de Namur. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#651Een ovale plaquette van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van een hinde en bloemen.
Une plaque ovale en poterie persane avec un décor multicolore représentant une biche et des fleurs.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#612Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#594Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.
Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17- 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#567Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.
Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#589Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.
Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#608Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480 -
#633Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine chinoise en forme de goutte avec glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#591Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.
Un Bouddha en bronze décoré de perles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160 / 180 -
#625Een porseleinen koffie- en theeservies met een meerkleurig bloemendecor, bestaande uit een theepot, koffiepot, melkkannetje en tien kopjes met ondertasjes. Twee kopjes met randschade.
Un service à café et à thé en porcelaine avec un décor floral multicolore, composé d'une théière, d'une cafetière, d'un pot à lait et de dix tasses avec soucoupes. Deux tasses avec rebord endommagé.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#685Calligaris, ItalyEen reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 200 / 250 -
#325Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,54 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1,54 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart met pijl bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur avec une flèche sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 500 / 600 -
#544Reno“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#75Een 18 karaats wit gouden ketting en hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een Australische parel van 11-12 mm. Met certificaat.
Un collier et un pendentif en or blanc 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct. Et une perle australienne de 11-12 mm. Avec certificat.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 450 / 550 -
#634Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#707Goebel, Germany“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#654Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.
Lustre en vert et or avec six lumières et décoré de personnages féminins, le dessous avec coupe en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 300 / 400 -
#344Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
Pendule à colonnes en bois incrusté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178Een grote fossiele ammoniet.
Une grande ammonite fossile.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000 / 1200


