Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.

Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.

Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.
SKU: 1312161141.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #1141
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1142

    Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.

    Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #794

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1123

    Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1130

    Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.

    Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #807
    Krautheim

    Een porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.

    Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1073
    Limoges

    Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.

    Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #404

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een rood marmeren blad.

    Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597

    Een jongen met bloemen, een dame met gieter en een groep van een dansend koppel van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Garçon aux fleurs, femme à l’arrosoir et un groupe de danseurs en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607
    Sitzendorf

    Een paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.

    Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 69
  • #1131

    Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.

    Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218
    Goebel

    “Dame met kooitjes” & “Visser”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Femme aux petites cages” et “Pêcheur”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1128

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #427

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #601

    Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.

    Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.
    No longer available
    Dim. 188 x 113 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #727

    Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.

    Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1122

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1140

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #631
    Volkstedt/Rudolstadt

    Een dame en een heer van meerkleurig porselein. Enkele vingertjes manco bij de dame en de wandelstok van de heer gerestaureerd. Mogelijk Macheleid of Eckert. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Dame et homme en porcelaine polychrome. Quelques doigts manquent chez la femme et la canne de l’homme est restaurée. Probablement Macheleid ou Eckert. Marque sous la vase, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #1065
    KPM

    Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.

    Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #925

    Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.

    Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Romantisch koppel met engeltjes. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    Couple romantique aux angelots. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1143

    Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #997
    Spode

    Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.

    Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #603

    Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.

    Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 110 & 100 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.

    Lot de cristal taillé incolore comprenant une coupe et un vase. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #482
    Wilfried Pas
    Period: °1940

    Compositie als steun voor Middelheim in 1972. Litho. Gesigneerd onder plaat.

    Composition à l’Occasion de Middelheim 1972. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #937

    Een Nanking vaas met decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Vase de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #590
    Ethiopie

    Een halssnoer van zilver 10 ‰ bezet met leeuwenklauwen en amuletten en een munt van “Maria Theresia” van zilver.

    Collier en “argent” 10‰ serti de griffes de lion et d’amulettes et d’une pièce de monnaie de Marie-Thérèse en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #975
    Meissen

    Musicerend koppel. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Couple musicien. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1077

    Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.

    Miroir rectangulaire en placage d’acajou.
    No longer available
    Dim. 80 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1129

    Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.

    Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239
    Herman Van den Berghe

    “Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voiliers par temps lourd”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #237

    “Queen Victoria & Prince Albert”. Twee beeldjes van Staffordshire aardewerk. XIXe eeuw. Schade aan de neus van Victoria. We voegen er een Madonna met Kind van Brussels porselein aan toe.

    “Queen Victoria and Prince Albert”. Deux statuettes en faïence de Staffordshire. XIXe siècle. Dégât au nez de Victoria. Nous ajoutons une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #974

    Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.

    Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1096

    Een paar stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met blauw fluweel.

    Paire de chaises en noyer sculpté de style Louis XVI recouvertes en velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #667

    Een Duitse staande klok van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.

    Horloge de vestibule allemande en chêne sculpté d’inspiration Louis XVI. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 260 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More