#12“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
#349“De baai van Napels”. Aquarel. Niet gesigneerd.
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#558Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.
Une théière en ivoire finement sculptée, décoration d’écureuils dans un arbre en haut-relief. Sur socle en bois. Une queue cassée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#135Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten wit en zwart met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Une paire de boucles d’oreilles sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 850 / 950 -
#390“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Siebert (?)en gedateerd 1957.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Siebert (?) et datée 1957.No longer availableDim. 53 x 71 cmEstimate: € 200 / 350 -
#795Een schommelpaard van gepolychromeerd hout.
Un cheval à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#178Een zuil van gesculpteerd groen marmer in zeven onderdelen.
#166Een hardhouten commode met vijf laden en een marmeren blad, versierd met ingelegde motieven van parelmoer en details van ivoor en ebbenhout.
Une commode en bois dur à cinq tiroirs et tablette en marbre, décorations incrustées en nacre, détails en ébène et ivoire.No longer availableDim. 138 x 117 x 58 cmEstimate: € 400 / 600