Other lots in this auction
-
#609Luc Verschueren“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#455Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#266Een antiek koffertje met messingen beslag.
Un petit coffre ancien, montures en laiton.No longer availableDim. 46 x 76 cmEstimate: € 180 / 200 -
#41Boer en boerin. Een paar beeldjes van zwartgelakt metaal.
”Fermier et fermière”. Une paire de statues en métal laqué noir.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#888Een lot van drie XIXde eeuwse gebedenboekjes, waarvan twee met een kaft van bewerkt ivoor. We voegen er een bonbondoos met ruraal tafereel aan toe.
Un lot de trois livres de prière du XIXème siècle, dont deux avec une couverture en ivoire. Nous ajoutons une boîte à bonbons avec une scène rural.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#760Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977“Johannes” & “St. Antonius”. Twee beeldjes van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.
”Jean” et “ St. Antoine”. Deux statues en faïence glaçurée. Monogrammées.No longer availableDim. h: 28 & 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#460Een gebeeldhouwde hardhouten olifant met ivoren slagtandjes.
Un éléphant en bois dur sculpté, les défenses en ivoire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#627“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4,8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#473Een zeshoekige cachepot van Cantonporselein met een meerkleurig decor van personages, bloemen, vogels en vlinders.
Un cache-pot en porcelaine du Canton, décor de personnages, fleurs, oiseaux et papillons polychromes.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#587“Licht-erotisch tafereel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Scène légèrement érotique”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103“Drie puppy’s”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.
”Trois chiots”. Une groupe Art Déco en faïence à glaçure.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#809Dante“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300 / 400

