Other lots in this auction
-
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Un piano Buffet. Marque V. Gevaert. A faire réviser.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#833Drie stuks Oosters houtsnijwerk.
Trois gravures sur bois d’Orient.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#363Een lampenvoet en een kleine cachepot van deels verguld Frans porselein, versierd met meerkleurige decors, resp. op rode en op groene fond.
Un pied de lampe et une petit cache-pot partiellement en porcelaine française, décors polychromes, resp. sur fond rouge et fond vert.No longer availableDim. h: 45 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#125Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,78 ct.
Une chaîne en or blanc et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,78 ct.No longer availableDim. 5,39 gEstimate: € 900 / 1000 -
#840Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#700Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#826Twee armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils style régence, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#629Collet Bitker“Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.
”Le déjeuner sur l’herbe”. Un album de trois lithographies, numérotées sur 125 exemplaires. Signées.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#103“Drie puppy’s”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.
”Trois chiots”. Une groupe Art Déco en faïence à glaçure.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Restauratie rechts onder.
”Lamentation du Christ”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Restauration à droite en bas.No longer availableDim. 115 x 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#175Een 18 karaats roze gouden handgemaakte ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague fait main en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#172Marinus Van Eys“Woonst bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Habitation auprès d’un chemin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120

