Other lots in this auction
-
#302“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible en dessous à droite.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 50 -
#33Een karafje en een kruik van glas met respectievelijk een tinnen en een verzilverd koperen montuur.
Une carafe et une cruche en verre avec montures en cuivre et étain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#742Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#867Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#138Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.
Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#389Val St. LambertEen lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje pique-fleurs, een groen en een blauw vaasje. Alle gemerkt.
Un lot de cristal taillé, comprenant un pique-fleurs orange, un vase vert et un vase bleu. Marqués.No longer availableDim. h: 12 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#94Theo Verstreecken“Zicht op de Werf te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chantier à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#279Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#128Een pendule in Lodewijk XV-stijl in brons en marqueterie in de geest van Boulle. Met slinger en sleutel.
Une pendule style Louis XV en bronze et marqueterie dans l’esprit de Boulle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#819Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.
Un porte-bouteilles en forme de bois en métal à patine argentée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 85 / 100 -
#206Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#897Een klokje van gepolychromeerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met gewicht en slinger.
Une petite pendule en bois polychrome et cadran en émail, flanquée de deux colonnes en porcelaine. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 40 / 50

