Other lots in this auction
-
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een tanzaniet van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct et une tanzanite de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,06 gEstimate: € 550 / 650 -
#63Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#630Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 80 -
#739Een lot van 7 strips, bestaande uit: Tintin en Amérique, De Zwarte Rotsen, Het Zwarte goud, Kwik en Flupke 2de reeks, Het Gebroken Oor, en twee albums van Bessy.
Un lot de 7 bandes dessinées: “Tintin en Amérique”, “De Zwarte Rotsen”, “Het Zwart Goud”,” Kwik et Flupke” 2ème édition, “Het gebroken oor” et deux albums de “Bessy”.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#232Alfons A. Van UffelenPeriod: 1895-1983Serie van 39 tekeningen naar oude en andere meesters. Diverse technieken. Gesigneerd en meestal gedateerd (jaren ‘40 tot ‘60).
Une série de 39 dessins d’après des maîtres anciens et actuels. Techniques mixtes. Signés et la plupart datés (années ‘40 et ‘60).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#795Een schommelpaard van gepolychromeerd hout.
Un cheval à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#81Een gewei van de oryx gazella.
Ramure d’oryx gazella.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 50 / 80 -
#439J. Van den Eeckhoudt“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
Deux tampons à textile, dont une européenne et une indienne.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#281Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#183Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 460 -
#228ChristofleEen bestek van verzilverd metaal, bestaande uit groot bestek, dessertbestek, visbestek, koffielepels, eierlepels en een pollepel. Voor twaalf personen. In ménagère.
Un service à couverts en métal argenté comprenant un couvert de service, couverts à dessert, couverts à poisson, cuillères à café, cuillères à oeufs et une louche. Pour douze personnes. Le tout dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240

