Other lots in this auction
-
#118Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.
Une lampe à huile en porcelaine polychrome et laiton. Montée en lampe, la coupe est en verre de lait.No longer availableDim. ± 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83Een serie van drie mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.
Une série de trois flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 144 cmEstimate: € 50 / 100 -
#291Salvador Dali“De klaagmuur”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
”Le mur de Lamentation”. Une plaquette en bronze. Avec signature.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 150 / 250 -
#109Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951“Binnenzicht van de St Janskerk te Poperinge. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Vue d’intérieur de l’église St Jean à Poperinge”. Huile sur panneau. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#495Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#187Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.
Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#639Jeroen Oosterman“Compositie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 220 -
#781Een lot van tien tinnen maatbekers.
Un lot de dix mesures en étain.No longer availableDim. h: 3,5 - 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#765Een Art - Nouveau sierstuk in wit en groen met een afbeelding van twee vrouwen in een zuiderse tuin.
Une pièce Art Nouveau blanche et verte, représentation de deux femmes dans un jardin.No longer availableDim. h: 19 cm; l: 35cmEstimate: € 30 / 40 -
#883Een paar kleine vaasjes van Canton porselein (H. 19 cm, schilfer aan een rand, haarscheur in beide) en een vaasje van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels (H. 23 cm).
Une paire de petits vases en porcelaine de Canton (H 19 cm, éclat au bord, cheveux dans les deux vases) et un vase en porcelaine de Chine au décor famille-rose de fleurs et d’oiseaux (H 23 cm).No longer availableEstimate: € 30 / 50

