Other lots in this auction
-
#750Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977“Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#451Val St. LambertEen lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 34 / 40 -
#478Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
Un masque en bois sculpté. Afrique.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#879Een amoureuse scène met een engel, gemerkt Canoval (H. 24 cm, herstelde vleugel) en een moeder en kind (H. 26 cm, kleine schilfer aan de basis) van monochroom wit biscuit.
Une scène d’amour avec un ange, marque Canoval (H 24 cm, aile réparée) et une mère et son enfant (H 26 cm, petit éclat à la base) en biscuit monochrome blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#801WarminkEen tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
Une pendule en bois à cadran en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#364Felix Labisse“Le Rose-Pleurs”. Litho met tekst van de kunstenaar. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingelijst.
”Le Rose-Pleurs”. Une lithographie avec texte par l’artiste. Signée hors planche. Pas d’encadrement.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#340Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 3,35 gEstimate: € 400 / 500 -
#876Een mahoniehouten bridgetafel met klapblad.
Une table de bridge en acajou avec tablette amovible.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#271Reuge MusicEen mahoniehouten muziekdoosje met zes liederen en 41 notenbewegingen. 1955.
Une boîte à musique en acajou à six chansons et 41 suites de notes musicales. 1955.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#415Vaas uit steengoed met drie oren en versierd met figuren uit de oudheid. Gesigneerd DUBOIS en genummerd.
Un vase en faïence à trois manches , décoration de personnages anciens. Signé Dubois et numéroté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32 / 40 -
#683Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.
Un grand oeuf en malachite. Avec socle.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50

