Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.

Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.

Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2709220447.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #447
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #523
    Reichenbach porzellan

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met meerkleurig bloemendecors in met vergulde versieringen omzoomde cartouches op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. 24 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, een grote en een kleine kom, een grote en een kleine koffiepot, een grote en een kleine theepot, suikerpotjes, melkkannetjes, zes mokkatasjes met ondertasjes, 12 theekopjes met ondertasjes, een grote terrine, een ronde en een ovale schotel en een sauskom. Alles gemerkt. Enkele kleine schilf(..)

    Un service de table élaboré en porcelaine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond bleu cobalt bordé de décorations dorées. Marqué en bas. 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes creuses, un grand et un petit bol, une grande et une petite cafetière, une grande et une petite théière, des sucriers, des pots à lait, six tasses avec soucoupes, 12 tasses à thé avec soucoupes, une grande soupière, un plat rond et un plat ovale et une saucière. Tout marqué. Quelques (..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #631

    Een ronde vaas van celadonkleurig crackleware porselein.

    Vase rond en porcelaine craquelée couleur céladon.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #355
    Swarovski Lourdes

    Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #487

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.

    Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'une paire de vases longs, d'un petit vase, d'un étui à pinceaux, d'un vase bouteille, d'une tasse sur soucoupe et d'une chope sur soucoupe.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm - 2 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein

    Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #335
    Boch Belgium

    “Zeilboten een de kade”. Een muurplaquette van blauw en wit faience.

    "Voiliers à quai". Plaque murale en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #389

    Een paar antieke offergiften in de vorm van personen, gemaakt van hout, Chinese munten, e.a.

    Une paire d'offrandes antiques en forme de personnes, en bois, pièces de monnaie chinoises, etc.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #446

    Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.

    Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.
    No longer available
    Dim. 112 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #540

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #175

    Vier geschenkkoppen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw. We voegen er nog een langwerpige schotel van porselein aan toe. Eén kop met haarscheur.

    Quatre tasses cadeaux en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle. Nous y ajoutons un plat allongé en porcelaine. Une tête avec cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.

    Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm - 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374

    Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp. XIXe eeuw.

    Une Vierge à l'Enfant de Bruxelles en porcelaine sous cloche. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #448

    Twee ovale schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.

    Deux plats ovales en porcelaine d'Imari à aile lobée.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #566

    Twee gebeeldhouwd hardhouten bijzettafeltjes met bloemenmotieven. Thailand.

    Deux tables d'appoint en bois dur sculpté de motifs floraux. Thaïlande.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #428

    Drie kruisbeelden in porselein.

    Trois crucifix en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 - 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278

    Een paar Frans porseleinen dekselvazen met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases à couvercle en porcelaine de France à décors multicolores et dorés. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #472
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #530

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #418

    “Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.

    Notre-Dame de Bon Secours. Lot composé de 11 figurines de saints en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #375
    Swarovski Lourdes

    “Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.

    "Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #586

    Een Aziatisch kamferhouten kist met gesculpteerde decors.

    Coffret asiatique en bois de camphrier à décors sculptés.
    No longer available
    Dim. 42 x 78 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #365
    Lourdes

    Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #453

    Een lot bestaande uit vier kopjes en een ondertas van Chinees wit en blauw porselein.

    Lot composé de quatre tasses et d'une soucoupe en porcelaine de Chine blanche et bleue.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 4 cm Ø 6,5 - 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #460

    Een Oosterse druppelfles van porselein.

    Une bouteille à gouttes oriental en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 45

Other lots in this auction

  • #551

    Een reeks van 36 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.

    Un ensemble de 36 assiettes en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #438
    Raf Verjans
    Period: °1935

    “Door de mechanica”. Kleine bronzen figuur met witmarmeren voetstukje. Achteraan gesigneerd en genummerd 37/100.

    "Par la mécanique". Petite figure en bronze avec socle en marbre blanc. Signé et numéroté 37/100 au dos.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #227

    Een Pruisisch sabel in schede. Omstreeks 1880.

    Un sabre prussien en fourreau. Vers 1880.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #321

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Eén oortje los.

    Service à thé et café quatre pièces en métal argenté sur plateau. Une oreille détachée.
    No longer available
    Dim. H:13-28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Constantin Meunier
    Period: 1831-1905

    “De Mijnwerker”. Bronzen hoogreliëf met donkerbruin patina. Gesigneerd.

    "Le Mineur". Haut-relief en bronze à patine brun foncé. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #87
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.

    Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #445

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 250 x 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.

    Un coffre à linges allemand antique polychrome.
    No longer available
    Dim. 93x45x50cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.

    Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #270

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee smaragden in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale briljant van +- 0,25 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux émeraudes taille marquis d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une taille brillant centrale de +- 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 1,87 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #387

    Een art deco pique-fleurs van geslepen kristal.

    Un pique fleurs Art Déco en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
  • #67

    Een pierrot van brons op een sokkeltje van albast.

    Un pierrot de bronze sur un piédestal d'albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 220 / 240
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More